نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران در گفتگو با تجارت‌نیوز:

ورود سکه به کانال ۱۰ میلیون تومان / پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۱۵ فروردین

ورود سکه به کانال ۱۰ میلیون تومان / پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۱۵ فروردین

قیمت طلا نسبت به آخرین معاملات دو روز گذشته با ۴۱ هزار تومان کاهش به یک میلیون و ۵۹ هزار تومان رسید. نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران می‌گوید: به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی انس طلا فردا تغییر نمی‌کند. پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا و سکه تا دوشنبه بدون تغییر باقی بماند.

به گزارش تجارت‌نیوز، در اولین هفته کاری فروردین قیمت‌های دلار در صرافی‌ ملی، بازار متشکل ارزی و سامانه سنا اندکی کاهش داشت و با قیمت ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان معامله شده است.

نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران به تجارت‌نیوز گفت: هر چند انس جهانی طلا نسبت به دو روز گذشته ۵۱ دلار افزایش و به قیمت یک هزار و ۷۳۱ دلار رسید اما افزایش انس جهانی مانع کاهش قیمت طلا در بازارهای داخلی ایران نشد.

محمد کشتی‌آرای معتقد است که فردا با توجه به بسته بودن بازارهای جهانی قیمت طلا و سکه روند ثابتی دارد.

قیمت سکه چقدر ارزان شد؟

قیمت سکه نسبت به دو روز گذشته چقدر نوسان داشت؟ کشتی‌آرای در پاسخ به این سوال توضیح می‌دهد طلای ۱۸ عیار با ۴۱ هزار تومان کاهش نسبت به دو روز گذشته به قیمت یک میلیون و ۵۹ هزار تومان رسید. سکه طرح جدید با ۴۰۰ هزار تومان کاهش با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه با ۱۵۰ هزار تومان کاهش با قیمت شش میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته شد. ربع سکه و سکه گرمی هر یک با ۵۰ هزار تومان کاهش با قیمت چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله شد.

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای طلا، صفحه قیمت طلا تجارت‌نیوز را مشاهده کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند