تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

چند پیش‌بینی مهم از بورس / کدام گروه‌ها ارزنده هستند؟

چند پیش‌بینی مهم از بورس / کدام گروه‌ها ارزنده هستند؟

در آخرین روز معاملاتی هفته جاری شاخص کل باز هم با اصلاح رو به رو شد و در پایان، بازار با ۲۸ هزار واحد منفی در محدوده یک میلیون و ۴۰۷ هزار واحد قرار گرفت. پیش‌بینی‌ کارشناسان از روند بازار در روزهای آینده به چه صورت است؟ 

به گزارش تجارت‌نیوز، در آخرین روز معاملاتی هفته جاری شاخص کل باز هم با اصلاح رو به رو شد و در پایان، بازار با ۲۸ هزار واحد منفی در محدوده یک میلیون و ۴۰۷ هزار واحد قرار گرفت. پیش‌بینی‌ کارشناسان از روند بازار در روزهای آینده به چه صورت است؟

_ ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه گفت: اگر شاخص کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان را از دست دهد انتظار می‌رود شاخص در در کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان باقی بماند و برای بازگشت به یک میلیون و ۴۰۰ نیاز به محرک و اعتماد بیش‌تری خواهد داشت.

_ یوسف هاشمی، کارشناس بازار سهام درباره روند بازار هفته جاری به تجارت‌نیوز گفت: روند شاخص متعادل است و به روند خنثی خود ادامه می‌دهد. این کارشناس بازار همچنین پیش‌بینی کرد بازار سهام با پیشروی گروه‌های قندی، غذایی، بیمه و بانک همراه است.

_ ابراهیم سماوی، کارشناس بازار سرمایه گفت: از میان گروه‌های باارزش بازار می‌توانیم به شرکت‌های پتروشیمی که تولیدکنندگان اوره و متانول هستند اشاره کنیم که در قیمت‌های ارزنده‌ای در حال حاضر قرار دارند. در روزهای آینده گزارش‌های حسابرسی نشده شش ماهه شرکت‌ها منتشر خواهند شد که توصیه می‌شود این گزارش‌ها را افراد مورد بررسی قرار دهند، زیرا احتمال رشد صورت‌های مالی زیاد است.

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند