موضوعات داغ:

کاهش نرخ ارز در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

کاهش نرخ ارز در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

قیمت ارز صرافی ملی در هفته ابتدایی بهمن ماه، روندی نزولی را شاهد بود که قیمت دلار در روز پنج‌شنبه نسبت به هفته گذشته ۱۰۰ تومان کاهش یافت و به ۱۳ هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در صرافی ملی که هفته گذشته به ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده بود، این هفته نوسانات محدودی داشت و سرانجام به ۱۳ هزار تومان رسید.

روز شنبه قیمت ارز ۵۰ تومان کاهش یافت و قیمت دلار به رقم ۱۳ هزار و ۵۰ تومان و بهای یورو به ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان رسید.

روز یکشنبه علی‌رغم تعطیلی بازارهای جهانی، نرخ ارز بار دیگر افت کرد و قیمت دلار با ۵۰ تومان کاهش رقم ۱۳ هزار تومان و بهای یورو نیز با افت ۱۵۰ تومانی به رقم ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان دست یافت.

سومین روز هفته و با آغاز به کار بازارهای جهانی، نرخ ارز در صرافی ملی کاهش ۵۰ تومان دیگر را تجربه کرد و قیمت دلار به ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان و قیمت یورو به ۱۴ هزار و ۴۵۰ تومان رسید.

روز سه‌شنبه نرخ ارز تغییری نداشت و قیمت دلار در رقم ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان و قیمت یورو نیز در رقم ۱۴ هزار و ۴۵۰ تومان ثابت ماند.

روز چهارشنبه نرخ ارز در صرافی ملی ثابت باقی ماند و قیمت دلار در رقم ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان و قیمت یورو نیز در رقم ۱۴ هزار و ۴۵۰ تومان درجا زد.

روز پنجشنبه بهای ارز ۵۰ تومان افزایش یافت و قیمت دلار به رقم ۱۳ هزار تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند