مقیمی:

کروز سهم قابل توجهی در تامین قطعات ایران خودرو را دارد

کروز سهم قابل توجهی در تامین قطعات ایران خودرو را دارد

مدیرعامل ایران خودرو گفت: کروز سهم قابل توجهی در تامین قطعات ایران خودرو را ایفا می‌کند و در حوزه تامین خودروهای جدید نیز یک بخش از تامین این قطعات را شرکت قطعه سازی کروز عهده‌دار شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در بازدید از غرفه کروز در نمایشگاه قطعات گفت: کروز سهم قابل توجهی در تامین قطعات ایران خودرو را ایفا می‌کند؛ همچنین در حوزه تامین خودروهای جدید نیز یک بخش از تامین این قطعات را شرکت قطعه سازی کروز عهده‌دار شده است.

وی افزود: طبق روال پیش می‌ر‌ویم و مشکلی با آنها نداریم.

مقیمی در پاسخ به این که داخلی سازی قطعات پیشرفته توسط کر‌وز چه تاثیری در تولید ایران خودرو دارد، تصریح کرد: داخلی سازی را نه برای شرکت کر‌وز بلکه برای تمامی شرکت‌های قطعه سازی در دستور کار قرار داده‌ایم و به طور حتم کروز نیز یکی از تامین کنندگان مهم ایران خودرو است.

وی در پاسخ به اثرگذاری تحریم‌ها در حوزه قطعات خودرو گفت: با اقدامات صورت گرفته در حوزه داخلی سازی قطعات، دیگر تحریم‌ها چندان اثرگذار نخواهد بود

مدیرعامل ایران خودرو یادآور شد: با همت تامین کنندگان قطعه در یک بازه زمانی کوتاه خودروهای کف پارکینگ ایران خودرو را به مصرف کنندگان تحویل خواهیم داد که در این دوماه حدود ۳۰ هزار خودرو به مشتریان تحویل داده شده است

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند