عطر «گلستان» در بورس پیچید

عطر «گلستان» در بورس پیچید

مدیرعامل شرکت «گلستان» می‌گوید طرح حضور در بازار سرمایه اکنون در معاونت طرح و برنامه هلدینگ در حال بررسی است تا در آینده بتواند در بورس حضور یابد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در روزهایی که شاخص کل بورس روند نزولی در پیش گرفته و اخبار کمتری از عرضه اولیه‌های جدید بورسی منتشر می‌شود، شرکت «گلستان» اعلام کرده که در آینده نزدیک برای ورود به بورس برنامه‌ریزی خواهد کرد.

مهدی قیومی، مدیرعامل شرکت گلستان گفته است: این شرکت در حوزه طرح‌های توسعه‌ای خود در آینده قصد دارد ارتقای ظرفیت‌های تولیدی و ارتقای ماشین‌آلات را در دستور کار خود قرار دهد. این شرکت در حوزه فروش جهش مناسبی ایجاد کرده است و به همین دلیل قصد دارد ظرفیت‌های تولید را نیز ارتقا دهد.

وی که با دنیای اقتصاد مصاحبه کرده، تصریح کرد: از سوی دیگر این شرکت در حال بررسی موضوع حضور در بازار سرمایه نیز هست. آن‌طور که مدیرعامل گلستان می‌گوید طرح حضور در بازار سرمایه اکنون در معاونت طرح و برنامه هلدینگ در حال بررسی است تا در آینده بتواند در بورس حضور یابد. همچنین توسعه عملیات فروش از طریق توسعه حوزه‌های فروش نیز در دستور کار است و مدیران آن قصد دارند نمایندگی‌های فروش را به ۱۲۰ هزار واحد برسانند.

آخرین اخبار درباره بورس را در صفحه اختصاصی بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند