کد خبر: 174504

۴۸ قربانی دیگر زلزله کرمانشاه شناسایی شد

سازمان پزشکی قانونی از افزایش ۴۸ نفری شمار جانباختگان زلزله کرمانشاه و افزایش عدد آن به ۵۶۹ تن خبر داد.

48 قربانی دیگر زلزله کرمانشاه شناسایی شد
سرویس جامعه -

پس از وقوع زمین‌لرزه در کرمانشاه که منجر به کشته‌شدن شماری از هموطنانمان شد، خبرهایی از دفن تعدادی از جانباختگان بدون طی تشریفات و دریافت گواهی فوت منتشر شد که در همین راستا کمیته‌ای تحت عنوان تجسس با حضور نمایندگانی از پزشکی قانونی، سازمان مدیریت بحران، استانداری، سازمان ثبت احوال و… به منظور شناسایی این اجساد تشکیل شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، این کمیته در آخرین اقدامات خود اقدام به شناسایی ۴۸ جسد دیگر از متوفیان زلزله کرمانشاه کرده که با احتساب این افراد تعداد اجساد این حادثه به ۵۶۹ تن افزایش یافته است.

کمیته تجسس تاکنون موفق به شناسایی ۱۰۹ تن از جانباختگان زلزله کرمانشاه شده است که بدون دریافت گواهی فوت به خاک سپرده شده بودند، فعالیت این کمیته همچنان در مناطق زلزله‌زده ادامه دارد.

تاکنون برابر آمارها در شهرستان سرپل ذهاب ۵۰۸ تن جان خود را از داده‌اند که یک نفر از آنان مجهول‌الهویه است. در شهرستان ثلاث باباجانی نیز شمار جانباختگان ۲۳ نفر، در شهرستان کرند و دالاهو ۱۹ نفر، در شهرستان قصر شیرین ۱۶ نفر در شهر کرمانشاه یک نفر، درشهرستان اسلام آباد یک نفر است و شهر محل سکونت یکی از جانباختگان نیز نامشخص است.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.