موضوعات داغ:

5 نکته برای رزرو ارزان هتل در سفرهای خارجی

5 نکته برای رزرو ارزان هتل در سفرهای خارجی

سفر به کشورهای خارجی در سال‌های اخیر رشد چشمگیری میان ایرانی‌ها پیدا کرده است؛ به همین دلیل هم رزرو هتل خارجی به عنوان یکی از ملزومات این سفرها مورد توجه مسافران است. در واقع قبل از هر سفری باید هزینه سفر خود را محاسبه کنید و قیمت رزرو هتل خارجی نیز بخش عمده هزینه سفر است. پس اگر بتوانید هتل را با هزینه کمتری رزرو کنید بسیاری از هزینه‌های سفر خود را کم خواهید کرد.

سفر به کشورهای خارجی در سال‌های اخیر رشد چشمگیری میان ایرانی‌ها پیدا کرده است؛ به همین دلیل هم رزرو هتل خارجی به عنوان یکی از ملزومات این سفرها مورد توجه مسافران است.

به گزارش تجارت‌نیوز، در واقع قبل از هر سفری باید هزینه سفر خود را محاسبه کنید و قیمت رزرو هتل خارجی نیز بخش عمده هزینه سفر است. پس اگر بتوانید هتل را با هزینه کمتری رزرو کنید بسیاری از هزینه‌های سفر خود را کم خواهید کرد.

رزرو آنلاین هتل خارجی

کسب و کارهای آنلاین معمولا قیمت پیشنهادی بهتری نسبت به کسب و کارهای سنتی دارند. بهتر است به جای تلف کردن وقت خود در آژانس‌های کوچک سری به گوگل بزنید و با جستجو در سایت‌های رزرو هتل، هم در وقت و هم در هزینه صرفه‌جویی کنید.

رزرو آنلاین هتل معمولا فرآیند ساده‌ای دارد و تنها با چند کلیک و به سادگی می‌توان مشخصات هتل مورد نظر را مشاهده و آن را رزرو کرد.

مقایسه انواع و مشخصات هتل‌ها

برای رزرو هتل در کشورهای خارجی بهتر است قیمت هتل های مختلف را ببینید و بعد تصمیم بگیرید کدام هتل برای شما مناسب است. اگر مدت زمان اقامت شما در هتل کم است و هتل تنها جایی برای خواب شب محسوب می‌شود، بهتر است سراغ هتل‌های دو ستاره و هاستل‌ها بروید. اما اگر تصمیم دارید بیشتر مدت اقامت خود را در هتل بگذرانید و از امکانات هتل استفاده کنید، هتل‌های چهار ستاره به بالا و اقامتگاه‌های تفریحی (ریزورت) را انتخاب کنید.

انتخاب هتل بر اساس شهر

رزرو هتل در کشورهای خارجی بر اساس کشور و شهری که به آن سفر می کنید متفاوت است؛ برای رزرو هتل استانبول باید در مرکز شهر و محدوده میدان تکسیم هتل رزرو کنید اما برای رزرو هتل شهرهای ساحلی باید سراغ هتل‌های ساحلی با امکانات تفریحی فراوان بروید.

مقایسه قیمت هتل‌ها

هنگام انتخاب هتل،حتما قیمت چند هتل مختلف را با هم مقایسه کنید و با دیدن عکس‌های آنها و مشاهده مشخصات‌شان تصمیم بگیرید کدام یک مناسب‌تر است. شاید بتوانید هتلی 4 ستاره با ویژگی‌هایی بهتر از هتل‌های 3 ستاره با بودجه مورد نظرتان انتخاب کنید. دقت کنید همیشه هتلی که گران‌تر است بهتر نیست و شما باید با مقایسه آنها بهترین را انتخاب کنید.

خدمات و پشتیبانی

در خرید بلیط هواپیما خارجی و رزرو هتل خارجی به صورت اینترنتی مهم است از سایتی خرید کنید که هم امکان پرداخت ریالی با کارت شتاب داشته باشد و هم پشتیبانی 24 ساعته. ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته در پروازهای خارجی و اقامت در کشورهای خارجی که ساعات کاری متفاوتی دارند در صورت بروز مشکل، بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند.

وبسایت آی تورز با ارائه خدمات آنلاین گردشگری از جمله رزرو هتل خارجی، بلیط هواپیما خارجی،بلیط هواپیما داخلی،پکیج مسافرتی، تورهای مسافرتی و بسیاری خدمات دیگر نه تنها به ارائه ارزان‌تر خدمات اهمیت می‌دهد بلکه با بهبود کیفیت سعی در جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان دارد.

 

منبع: تابناک

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند