اتریوم در بازار نزولی رکورد زد! / مهم‌ترین حمایت‌های اتریوم – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : کواکبیان: در پرونده شاسی بلندها نام 2 چوپان مطرح است/ به مجلس دهمی‌ها هم پیشنهاد خودرو داده بودند
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

اتریوم در بازار نزولی رکورد زد! / مهم‌ترین حمایت‌های اتریوم

aa Recovered 10

بعد از ریزش بازار اتریوم محدوده مهم ۳ هزار دلار را از دست داد و اولین حمایت این ارز محدوده ۲ هزار و ۸۵۰ دلار است.

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت تحلیل داده sentiment در گزارش جدید خود نوشت: فعالیت آدرس‌های اتریوم علی‌رغم روند نزولی این ارز دیجیتال در حال افزایش است.

براساس داده‌های جدید شرکت sentiment در روز چهارشنبه فعالیت آدرس‌های اتریوم رکورد زد. کل آدرس‌های فعال اتریوم در روز چهارشنبه به ۵۹۲۰۰۰ آدرس رسید که بالاترین رقم از مارس ۲۰۱۸ است.

از طرفی میزان اشتراک‌گذاری مطالب با هشتگ اتریوم در رسانه‌های اجتماعی هم به بالاترین رقم در دو ماه گذشته رسید. ترند شدن ارزهای دیجیتال در فضای مجازی و وب یکی از معیارهای تاثیرگذار بر قیمت ارزهای دیجیتال است.

اتریوم در چند روز گذشته مانند بیت‌کوین و بازار رمزارزها ریزش زیادی کرده و حالا زیر سه هزار دلار معامله می‌شود. سه هزار دلار برای اتریوم مانند ۴۰ هزار دلار برای بیت‌کوین است.

البته افزایش فعالیت آدرس‌های اتریوم و فعالیت در فضای مجازی نمی‌تواند به تنهایی باعث رشد اتریوم شود. براساس تحقیقات شرکت اطلاعاتی intotheblock اتریوم در هفته گذشته نزدیک به ۸۰۰ میلیون دلار خروجی پول داشت.

تکنیکال

حالا که بازار روندی نزولی دارد بد نیست تحلیل خود را روی نمودار روزانه انجام دهیم. در نمودار روزانه اتریوم اولین حمایت محدود دو هزار و ۸۵۰ دلار است. اگر این حمایت از دست برود احتمال ریزش قیمت تا دو هزار و ۵۰۰ دلار وجود دارد.

در نمودار روزانه به نظر می‌رسد اندیکاتورها در حال بازیابی از نواحی حمایتی خود هستند. MFI از محدوده عددی ۲۵ برگشت و گاردی صعودی به خود گرفت. شاخص مقاومت نسبی هم دیگر روند نزولی ندارد اما هنوز در میانه کانال خود قرار دارد.

به نظر می‌رسد فشار فروش در واگرایی و هم‌گرایی مکدی هم کم‌رنگ شده است. میله‌های نزولی مکدی دیگر قدرت زیادی ندارند و احتمال می‌رود این اندیکاتور به زودی سیگنال خرید صادر کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات