بازار رمزارزها صعودی شد/ رشد ۱۰ درصدی ارزش ریپل – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : کواکبیان: در پرونده شاسی بلندها نام 2 چوپان مطرح است/ به مجلس دهمی‌ها هم پیشنهاد خودرو داده بودند

بازار رمزارزها صعودی شد/ رشد ۱۰ درصدی ارزش ریپل

بازار رمزارزها امروز سبز است و بیت‌کوین با رشد ۲ درصدی نسبت به روز قبل، قیمت ۴۳ هزار دلار را نیز پشت سر گذاشت.

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز اغلب ۱۰ رمزارز صدرنشین بازار (به‌غیر از رمزازها با قیمت ثابت) با افزایش قیمت مواجه شدند. بیشترین افزایش قیمت مربوط به رمزارز «ریپل» است که نسبت به روز گذشته بیش از ۱۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

بر اساس رصد بازار رمزارزها (coinmarketcap.com) در ساعت ۱۶ امروز، بهای بیت‌کوین با افزایش قیمت حدود ۲ درصدی نسبت به روز گذشته به نرخ ۴۳ هزار و ۴۷۶ دلار معامله شد. این ارز قدیمی و تاثیرگذار بازار رمزارزها در هفته‌ای که گذشت افزایش ۱۲.۷۰ درصدی قیمت را تجربه کرد.

بر اساس آخرین آمار، تعداد ارزهای دیجیتال جهان اکنون به ۱۷ هزار و ۴۱۷ رمزارز رسیده و نسبت به روز گذشته، ۳۷ رمز ارز به این بازار بزرگ افزوده شده است.

ارزش بازار بیت‌کوین به ۸۳۰ میلیارد دلار رسید.

اکنون سهم دامیننس (Dominance) بیت‌کوین به ۴۱.۷ درصد رسیده و تسلط «اتریوم» در این بازار نیز ۱۸.۶ درصد است.

ارزش این بازار اکنون از یک‌هزار و ۹۹۰ میلیارد دلار عبور کرده، این در حالی است که حدود سه هفته قبل، ارزش بازار ۲ هزار میلیارد دلار را نیز پشت سر گذاشته بود.

ارزش بازار بیت‌کوین (Bitcoin) امروز به ۸۳۰ میلیارد و ۷۲ میلیون دلار و ارزش بازار اتریوم نیز به ۳۶۶ میلیارد و ۸۵ میلیون دلار رسیده است.

اتریوم امروز با افزایش ۱۰ درصدی قیمت نسبت به هفته گذشته، به نرخ ۳ هزار و ۶۱ دلار در بازار معامله شد.

در بازار امروز، «تتر» (Tether) یک دلار، «یو اس دی کوین» (USD Coin) یک دلار، «بی. ان. بی» (BNB) ۴۱۹ دلار و ۱۹ سنت، «سولانا» (Solana)۱۱۲ دلار و ۸۳ سنت، «کاردانو» (Cardano) یک دلار و ۱۷ سنت، ریپل (XRP)۸۳ سنت، «ترا» (Terra) ۵۵ دلار و ۵۳ سنت و «پولکادات» (polkadot) با قیمت ۲۱ دلار و ۳۲ سنت معامله شد.

منبع: ایرنا

نظرات