خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بیت‌کوین سقوط کرد / ریزش تا کجا ادامه دارد؟

کوین

بیت‌کوین محدوده حمایت ۳۷ هزار دلار را از دست داد و تا ۳۶ هزار و ۷۰۰ دلار ریزش کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، روسیه استقلال لوهانسک و دونتسک را به رسمیت شناخت و بازار رمزارزها به دلیل بالا گرفتن نتش‌ها میان روسیه و اوکراین سقوط کرد.

بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۶ درصد ریزش کرده و حالا در محدوده ۳۶ هزار و ۷۰۰ دلار معامله می‌شود. حرکت صعودی بیت‌کوین نتوانست از مقاومت ۳۹ هزار دلار عبور کند و ریزش کرد. برخی کارشناسان عقیده دارند از دست رفتن حمایت ۳۷ هزار دلار خطرناک است و احتمال سقوط به ۳۲ هزار دلار را به همراه دارد.

محدوده ۳۹ هزار دلار مقاومت سختی برای بیت‌کوین بود. اگر بیت‌کوین ۳۹ هزار دلار را پس می‌گرفت احتمال رشد و پس کرفتن سطح روانی ۴۰ هزار دلار وجود داشت اما حالا حمایت ۳۷ هزار دلار را هم شکسته است.

در نمودار ۴ ساعته به نظر می‌رسد اولین حمایت‌ معتبر برای بیت‌کوین محدوده ۳۵ هزار دلار است. این حمایت به اندازه محدوده ۳۲ هزار دلار معتبر نیست اما احتمالا قیمت در این محدوده کمی نوسان می‌کند.

کارشناسان عقیده دارند اگر بیت‌کوین نتواند بالای محدوده ۴۰ هزار دلار تثبیت کند احتمالا ریزش ادامه پیدا می‌کند.

یکی از بنیان‌گذاران huobi پیش‌بینی بدی در رابطه با بازار رمزارزها دارد. او ادعا می‌کند بعید است بیت‌‌کوین تا سال ۲۰۲۵ رشد بزرگ دیگری داشته باشد. او انتظار دارد روند صعودی بعدی سال ۲۰۲۴ شروع شود، یعنی همان سالی که پاداش‌ها حذف می‌شود. بیت‌کوین آخرین روند صعودی خود را در اواخر سال ۲۰۲۰ یعنی همان سالی که پاداش بیت‌کوین از ۱۲/۵ btc به ۶/۲۵ btc کاهش پیدا کرد.

ارزش بازار رمزارزها در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۰ میلیارد دلار آب رفت و به هزار و ۶۵۰ میلیارد دلار رسید. ارزش بازار رمزارزها در دوره اوج قیمتی بیت‌کوین، حدود سه هزار دلار بود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات