خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

خون‌ریزی آلت‌کوین‌ها/ بازار بیشتر می‌ریزد؟

کوین 18

یک تحلیلگر خارجی عقیده دارد بازار از لحاظ تاریخی مانند سال ۲۰۱۸ عمل می‌کند و احتمالا کف بیت‌کوین ۳۰ هزار دلار است.

به گزارش تجارت‌نیوز، اگر بیت‌کوین ریزش کند آلت‌کوین‌ها بیشتر در معرض ریزش قرار می‌گیرند و پیش‌بینی‌ها از بیت‌کوین فعلا نزولی است.

بنجامین کاون، تحلیلگر رمزارزها عقیده دارد که اگر بیت‌کوین به زیر مقاومت ۳۷ هزار دلار ریزش کند در بازار آلت‌کوین‌ها خون‌ریزی می‌شود.

او اعلام کرد: «ما باید با استفاده از آنچه اتفاق افتاده است وقایع آینده را پیش‌بینی کنیم. اگر بیت‌کوین ریزش کند، بازار آلت‌کوین‌ها ریزش زیادی می‌کنند. احتمال دارد که دامیننس بیت‌کوین کاهش پیدا کند اما بازار خون‌ریزی می‌کند.»

دامیننس بیت‌کوین در حال حاضر دقیقا در همان سطحی قرار دارد که در ژوئن سال ۲۰۱۸ بود. در آن سال دامیننس افزایش پیدا کرد. اما سوال اینجاست که این افزایش دامیننس چطور باعث ریزش بازار آلت‌کوین‌ها شد؟

این تحلیلگر عقیده دارد که اگر بازار بیشتر ریزشی شود احتمالا معامله‌گران برای کاهش ریسک، بیت‌کوین می‌خرند. اینجاست که پول از آلت‌کوین‌ها به سمت بیت‌کوین روانه می‌شود. این یعنی ریزش بیشتر آلت‌کوین‌ها.

ما هنوز نمی‌دانیم که بازار رمزارزها می‌تواند حمایت‌های خود را حفظ کند یا نه! اما پیش‌بینی‌ها از نزول بازار زیاد است. در چنین شرایطی که بازار در محدوده شکننده قرار دارد پیش‌بینی‌ها نزول بییشتر است اما بازار خیلی اوقات غیرقابل پیش‌بینی عمل کرده است.

البته کاون هم مانند اکثر کارشناسان عقیده دارد بیت‌کوین تا ۳۰ هزار دلار ریزش می‌کند. او این محدوده را مشابه همان بازه ۶۰۰۰ دلاری سال ۲۰۱۸ می‌داند. کاون عقیده دارد ۳۰ هزار دلار کف بازار است، اما این به آن معنی نیست که بیت‌کوین حتما تا این محدوده ریزش می‌کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات