دارندگان ارزهای دیجیتال بخوانند/ رشد قیمت‌ها در بازار رمزارزها – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : مسعود کرباسیان: برنامه هفتم توسعه ابتدا و انتها ندارد/ قیمت بنزین باید عادلانه شود

دارندگان ارزهای دیجیتال بخوانند/ رشد قیمت‌ها در بازار رمزارزها

2 2

رمز ارزهای صدرنشین بازار، امروز با افزایش قیمت مواجه شدند به طوری که بیت‌کوین که از مدتی قبل با افت چندهزار دلاری قیمت مواجه بود، به رشد خود در کانال ۳۸ هزار دلار ادامه داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، نوسانات بازار رمزارزها همچنان ادامه دارد و امروز ۱۰ رمزارز صدرنشین بازار (به غیر از رمزازهای با قیمت ثابت) با افزایش چند درصدی قیمت مواجه شدند.

بر اساس رصد بازار رمز ارزها (coinmarketcap.com) در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز، بهای بیت‌کوین با افزایش قیمت حدود ۳ درصدی نسبت به روز گذشته به نرخ ۳۸ هزار و ۲۴۷ دلار معامله شد. این ارز قدیمی و تاثیرگذار بازار رمزارزها در هفته‌ای که گذشت افزایش ۵ درصدی قیمت را تجربه کرده است.

بر اساس آخرین آمار، تعداد ارزهای دیجیتال جهان اکنون به ۱۷ هزار و ۲۵۷ رمز ارز رسیده است.

اکنون سهم دامیننس (Dominance) بیت‌کوین ۴۱.۳ درصد رسیده و تسلط اتریوم در این بازار نیز ۱۸.۶ درصد است. ارزش این بازار اکنون از یک هزار و ۶۷۳ میلیارد دلار عبور کرده، این در حالی است که حدود ۲ هفته قبل، ارزش این بازار ۲ هزار میلیارد دلار را نیز پشت سر گذاشته بود.

ارزش بازار بیت‌کوین (Bitcoin) امروز به ۷۲۴ میلیارد و ۶۳۱ میلیون دلار و ارزش بازار اتریوم نیز به ۳۲۷ میلیارد و ۳۰ دلار رسیده است.

نرخ بیت‌کوین که روز گذشته در کانال ۳۷ هزار دلار بود، اکنون به قیمت ۳۸ هزار و ۲۴۷ دلار در بازار معامله می‌شود. قیمت اتریوم نیز امروز به ۲ هزار و ۷۳۸ دلار رسیده است.

در بازار امروز، تتر (Tether) یک دلار، یو اس دی کوین (USD Coin) یک دلار، بی. ان. بی (BNB) ۳۸۱ دلار و ۶۶ سنت، سولانا(Solana) ۱۰۶ دلار و ۱ سنت، کاردانو (Cardano) یک دلار و ۵ سنت، ریپل (XRP) ۶۱ سنت، ترا (Terra) ۵۱ دلار و ۷۱ سنت و پولکادات (polkadot) با قیمت ۱۹ سنت معامله شد. در ۲ هفته گذشته، پولکادات جزو ۱۰ رمز صدرنشین بازار سرمایه‌ها نبود و جای آن را دوج‌کوین گرفته بود، اما امروز دوباره این رمزارز با ۱۰ درصد افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به جمع ۱۰ رمزارز صدرنشین بازار معاملات بازگشت.

منبع: ایرنا

نظرات