بیت‌کوین دوباره ریخت/ دو سناریو برای بازار رمزارزها – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
خبر مهم : اقدام حقوقی علیه دولت روحانی به دلیل عدم پیگیری پول های بلوکه شده ایران
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بیت‌کوین دوباره ریخت/ دو سناریو برای بازار رمزارزها

کوین 3

بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۵ درصد ریزش کرد و دوباره به محدوده ۲۹ هزار دلار رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، نوسان در بازار رمزارزها زیاد است و دیشب بیت‌کوین دوباره ۳۰ هزار دلار را از دست داد. تقریبا چند هفته‌ای می‌شود که بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار در محدوده قیمتی ۲۹ تا ۳۲ هزار دلار معالمه می‌شود. اگر بتواند بالای ۳۲ هزار دلار تثبیت شود هدف قیمتی بعدی ۳۷ هزار دلار است. اگر هم حمایت ۲۸ هزار دلار را به پایین بشکند، احتمالا تا ۲۳ هزار دلار سقوط می‌کنیم. اما فعلا فقط به این اعداد حمله می‌کند.

روند قیمتی بیت‌کوین

دیروز که بیت‌کوین بیش از ۵ درصد رشد کرد و به محدوده ۳۲ هزار دلار رسید برخی از کارشناسان ادعا کردند که رشد عطیم بازار در راه است. اما بازار امروز دوباره ریزش کرد و رشد بیت‌کوین فقظ یک نوسان بود.

اگر به بازار رمزارزها برای سرمایه‌گذاری بلندمدت توجه دارید، کارشناسان عقیده دارند که قیمت‌های محدوده فعلی بسیار برای خرید بلندمدت مناسب هستند. اما اگر برای کوتاه‌مدت برنامه دارید بهتر است صبر کنید.

چشم‌انداز اقتصاد کلان نشان می‌دهد که احتمالا بیت‌کوین ریزش می‌کند اما داده‌های زنجیره‌ای هم می‌گویند این رمزارز رشد می‌کند و به زودی سقف جدیدی می‌زند. به همین دلیل وضعیت غیرقابل پیش‌بینی شده است.

اهمیت سیاست‌های پولی آمریکا

ماجرا از این قرار است که همه چیز به سیاست‌های پولی آمریکا بستگی دارد. قطعا اگر نرخ بهره دوباره افزایش پیدا کند، بیت‌کوین باز هم ریزش می‌کند. برای همین است که بازار فعلا منتظر است تا تکلیف مشخص شود.

ارزش بازار رمزارزها هم بیش از ۵ درصد ریزش کرد و به هزار و ۲۱۶ میلیارد دلار رسید. رمزارزهای قرارداد هوشمند و آلت‌کوین‌ها بیشتر از بیت‌کوین ریزش کردند. میانگین ریزش آلت‌کوین‌ها حدود ۷ درصد بود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات