طرح احیای لونا به رای گذاشته شد – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
خبر مهم : اقدام حقوقی علیه دولت روحانی به دلیل عدم پیگیری پول های بلوکه شده ایران

طرح احیای لونا به رای گذاشته شد

هفتگی 4

به گزارش The block، مدیرعامل ترا، دو کوون، طرح احیای این پلتفرم را پس از فروپاشی هفته گذشته به رای گیری گذاشته است.

به گزارش تجارت‌نیوز، دو کوون، طرح احیای Terra خود را در میان دارندگان توکن حاکمیت Luna اکوسیستم به رای گذاشته است. برنامه این است که بلاکچین فعلی Terra را فورک کند و طبق یک توزیع مجموعه، مقادیری از Luna را به دارندگان قبلی اختصاص دهد. بسیاری از توکن‌ها مشمول دوره‌های انحصاری طولانی مدت خواهند بود.

اقتصادآنلاین نوشت، این پیشنهاد در حدود ساعت ۷:۳۰ صبح روز چهارشنبه به وقت شرقی منتشر شد. یک ساعت بعد، ۲۳.۶ میلیون LUNA رای موافق و ۱۱.۳ میلیون رای مخالف داشت. این رای برای تصویب نیاز به ۱۸۸ میلیون لونا دارد.

کوون گفت این پیشنهاد که باعث می‌شود، شبکه اصلی ترا به Terra Classic تغییر نام دهد، از پروژه‌های مختلفی از جمله Nexus Protocol، Stader Labs و Flipside Crypto پشتیبانی می‌شود.

همچنین کوون در توییتر گفت: ” اگر این پیشنهاد موفقیت آمیز باشد، یک عکس فوری نهایی از شبکه Terra Classic در بلوک ۷۷۹۰۰۰۰ (۲۰۲۲.۰۵.۲۷ ۰۳:۵۹:۵۱+۰۸:۰۰) گرفته و یک شبکه جدید متولد خواهد شد”.

با این حال، با توجه به نظرات و رای‌گیری‌ها در مورد نظرسنجی‌های اولیه در انجمن حکمرانی Terra، به نظر می‌رسد که جامعه تا حد زیادی با این پیشنهاد مخالف است. همانطور که The Block پیش از این گزارش داد، یک نظرسنجی نشان می‌دهد که اکثریت واضح مخالف این ایده هستند. در حال حاضر، این نظرسنجی ۶۲۰۰ رای داشته است که ۹۲ درصد با پیشنهاد کوون مخالفت کرده‌اند. این نظرسنجی برای همه افرادی که وارد تالار گفتمان Terra می‌شوند، خواه لونا، توکن تحت مدیریت شبکه را داشته باشند یا خیر، آزاد بود.

نظرات