بیت‌کوین رکورد زد! / چند نفر بیت‌کوین دارند؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : مسعود کرباسیان: برنامه هفتم توسعه ابتدا و انتها ندارد/ قیمت بنزین باید عادلانه شود
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بیت‌کوین رکورد زد! / چند نفر بیت‌کوین دارند؟

کوین 1

اگرچه بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ روندی نزولی داشت اما تعداد کیف پول‌های جدیدی که بیت‌کوین خریدند رکورد زده است. اما چند نفر اکنون بیت‌کوین دارند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، با وجود تمام مشکلاتی که بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ داشت یک رکورد جدید ثبت کرد. بیت‌کوین رکورد دیگری را در میانه بهبود بازار رمزارزها به ثبت رساند.

به گزارش شرکت‌های تحلیل داده آدرس‌هایی که بیت‌کوین دارند به ۴۰ میلیون عدد رسیده است. برای مثال شبکه‌هایی مانند کاردانو که تعداد ارز بیشتری در اختیار دارد ۳/۵ میلیون کاربر دارد.

بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ عملکرد خوبی نداشت اما در این سال ۸۸۰ هزار کیف پول جدید بیت‌کوین باز شد. رشد شبکه بیت‌کوین همیشه مقداری ثابت بوده است و تنها در انتهای سال ۲۰۱۷ یک جهش قوی داشت.

اهمیت رشد شبکه یکی از مهم‌ترین معیارها برای هر ارز دیجیتال است. اگرچه استفاده از بیت‌کوین به دلیل عدم وجود خدماتی چون قراردادهای هوشمند، محدود است.

اما به عنوان ارز ذخیره ارزش عمل می‌کند. «حتی با وحود اینکه بیت‌کوین روندی نزولی دارد پذیرش شبکه افزایش یافت.»

بیت‌کوین از ابتدای سال تا به امروز حدود ۲۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. اگر بخواهیم صادق باشیم اکثر بازارها به غیر از طلا و نفت روند نزولی داشتند. حالا بیت‌کوین در محدوده حمایتی خود از اول ماه ۲۰۲۲ در حرکت است. قدرت خرید فعالان بازار کم است و عدم اطمینان نهنگ‌ها کار را خراب کرده است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات