۴ خبر مهم برای بازار ارزهای دیجیتال/ ضربه ۲۰۰ میلیارد دلاری روسیه به رمزارزها! – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
خبر مهم : اقدام حقوقی علیه دولت روحانی به دلیل عدم پیگیری پول های بلوکه شده ایران
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

۴ خبر مهم برای بازار ارزهای دیجیتال/ ضربه ۲۰۰ میلیارد دلاری روسیه به رمزارزها!

1qwsdf

بازار رمزارزها به دلیل خبر دیدار بایدن و پوتین مثبت شد اما هنوز در محدوده بسیار ناامنی قرار دارد. بازار در ادامه چه می‌شود؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از یک درصد رشد کرده و در محدوده ۳۹ هزار دلار معامله می‌شود. چه سیگنال‌های مهمی برای بازار وجود دارد؟

اخبار مهم بازار رمزارزها

بازار رمزارزها در روز دوشنبه به دلیل خبر برگزاری اجلاس سران آمریکا و روسیه در اوکراین کمی رشد کرد. البته هنوز ارز دیجیتال تتر حجم معاملات بازار را در دست دارد زیرا معامله‌گران هنوز قصد خرید ندارند. حجم معاملات تتر نشان می‌دهد که فعالین بزرگ بازار فعلا نظاره‌گر هستند.

ترس از تهاجم روسیه به اوکراین ضربه‌ای ۲۰۰ میلیارد دلاری به بازار رمزارزها وارد و ارزش بازار رمزارزها از محدوده ۲ هزار میلیارد دلار ریزش کرد. حجم معاملات استیبل‌کوین تتر در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۶ میلیارد دلار بود و این عدد دو برابر حجم معاملات بیت‌کوین است. معمولا زمانی که تقاضا برای تتر بالا می‌رود احساسات نزولی بازار تقویت می‌شوند.

البته سولانا امروز بیش از ۹ درصد رشد کرد و حجم معاملات این ارز نسبت به ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۸۰ درصد افزایش یافته است. سولانا در ماه ژانویه به پایین‌ترین قیمت خود در پنج ماه گذشته سقوط کرده بود و همین موضوع تقاضا برای این ارز را زیاد کرد.

علاوه بر این حمله فیشینگ به پلتفرم OPENsea باعث سرقت هزاران NFT شده و این موضوع هم سیگنال بدی برای بازار و پلتفرم‌های قراردادهای هوشمند است. دوین فینزر، مدیراجرایی بازار NFT گفت: هکر حداقل ۱/۷ میلیون دلار اتریوم از فروش درصد کمی از NFTها نگهداری می‌کند.

دو جون، مدیرعامل HUOBI عقیده دارد بازار رمزارزها در مراحل اولیه شروع یک بازار نزولی است و احتمالا بازار نزولی تا سال ۲۰۲۴ طول بکشد.

این روزها بسیاری از کارشناسان از اصطلاح زمستان رمزارزها استفاده می‌کنند. به نظر می‌رسد عدم توانایی بیت‌کوین در تثبیت قیمت بالای ۴۰ هزار دلار می‌تواند اولین سیگنال برای این استدلال باشد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات