«وقت حریص‌تر شدن است!» / دژ مستحکم بیت‌کوین مقاوم می‌ماند؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : مسعود کرباسیان: برنامه هفتم توسعه ابتدا و انتها ندارد/ قیمت بنزین باید عادلانه شود
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

«وقت حریص‌تر شدن است!» / دژ مستحکم بیت‌کوین مقاوم می‌ماند؟

کوین 7

دیروز بود که کتی ودد گفت بهترین فرصت‌های اقتصادی ۴۵ تجارت خود را اکنون می‌بیند و امروز یک تحلیلگر می‌گوید وقت ترس فعالان بازار نیست، بلکه وقت حریص‌تر شدن است.

به گزارش تجارت‌نیوز، دیروز بود که کتی وود اعلام کرد که عقیده دارد قیمت بیت‌کوین به زودی روند نزولی خود را به پایان می‌رساند. امروز هم نیکلاس مرتن، تحلیلگر و معامله‌گر ارزهای دیجیتال گفت: اگرچه قیمت بیت‌کوین ریزش زیادی کرد اما حالا وقت بازار نزولی نیست. او عقیده دارد که احساسات ریسک‌پذیری بیت‌کوین و اتریوم همچنان در نقطه بالایی قرار دارد.

«اگر به نمودار حجم قیمت بیت‌کوین و اتریوم زمانی که در پایین‌ترین قیمت خود قرار گرفتند نگاه کنید می‌توانید حجم بالای خرید را ببینید. این یعنی بازار هنوز جذاب است اما معامله‌گران به دنبال خرید در قیمت‌های پایین هستند. به همین دلیل است که بر نزول بیشتر بازار تاکید نمی‌کند. من عقیده دارم که وقتی دیگران می‌ترسند ما باید کمی حریص‌تر باشیم.»

این تحلیلگر عقیده دارد که فعلا زمان ریزش بازار نیست و احتمالا بیت‌کوین از محدوده ۳۰ هزار دلار بیشتر ریزش نمی‌کند. حمایت ۳۰ هزار دلار همیشه مانند دژ محکمی برای بیت‌کوین بود و این ارز دیجیتال حالا هم در این دژ قرار دارد.

«من باید با شما صادق باشم. اگر ۳۰ هزار دلار از دست برود احتمالا ریزش تا ۲۳ هزار دلار ادامه دارد اما من واقعا این اتفاق را محتمل نمی‌دانم.»

محدوده حمایت ۳۰ هزار دلار بارها توسط فروشندگان بیت‌کوین مورد حمله قرار گرفته اما این محدوده هنوز شکسته نشده است. هر بار که قیمت به زیر این محدوده ریزش کرد یا به این محدوده نزدیک شد خریداران بزرگ وارد بازار شدند و مقدار زیاد ارز دیجیتال خریدند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات