نهنگ‌ها چه ارزهایی خریدند؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
خبر مهم : اقدام حقوقی علیه دولت روحانی به دلیل عدم پیگیری پول های بلوکه شده ایران
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

نهنگ‌ها چه ارزهایی خریدند؟

کوین 2

شرکت‌های تحلیل داده گزارشی در رابطه با ارزهای که نهنگ‌ها بیشتر از همه خریداری کردند منتشر کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت تحلیل ارز دیجیتال sentiment می‌گوید که نهنگ‌های اتریوم بی‌سروصدا در حال جمع‌آوری برخی آلت‌کوین‌ها هستند.

این شرکت در گزارشی ادعا کرده نهنگ‌های اتریوم chainlink زیادی خریده‌اند. این آلت‌کوین بر روی شبکه اتریوم کار می‌کند و قراردادهای هوشمند را قادر می‌سازد تا به داده‌های دنیای واقعی دسترسی پیدا کنند.

Santiment گزارش داد که نهنگ‌ها در چند هفته گذشته بیش از ۱۷ میلیون توکن LINK به ارزش ۲۲۸ میلیون دلار جمع‌آوری کرده‌اند.

آدرس‌ نهنگ‌های اتریوم در تعداد تراکنشات بالا بین ۱۰ هزار تا ۱۰ میلیون توکن خریداری کردند. احتمالا خریدهای پله‌ای نهنگ‌ها برای این بوده تا بازار جابه‌جا نشود.

توکن بعدی که نهنگ‌ها از آن استقبال کردند FANTOM است. یک شرکت توسعه دهنده امور مالی غیرمتمرکز گفته است که فانتوم با استقبال زیاد نهنگ‌ها همراه شده است. با خروج کرونژ از فانتوم، این ارز دیجیتال به شدت ریزش کرد و حالا این ارز دیجیتال ۶۵ درصد از سقف قیمتی خود کاهش یافته است. طبیعی است که در چینین شرایطی نهنگ‌ها خرید می‌کنند.

همچنین رسانه‌های خارجی گزارش داده‌اند که نهنگ‌های اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته شیبا، متیک و فانتوم را بیشتر از سایر آلت‌کوین‌ها خریداری کرده‌اند.

داده‌های Santiment هزار نهنگ برتر اتریوم را بررسی کرده است.

این خبر صرفا داده‌های بزرگ‌ترین نهنگ‌های اتریوم دنیا است برای آشنایی مخاطبان تجارت‌نیوز است و نباید مبنای تصمیم‌گیری قرار گیرد.

هفتگی

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات