خروج پول شدت گرفت! / هشدار برای فعالان بازار رمزارزها – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : مسعود کرباسیان: برنامه هفتم توسعه ابتدا و انتها ندارد/ قیمت بنزین باید عادلانه شود
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

خروج پول شدت گرفت! / هشدار برای فعالان بازار رمزارزها

کوین 18

شرکت تحلیل داده Glassnode در آخرین خبرنامه خود به معامله‌گران بیت‌کوین نسبت به احتمال بالای ریزش دوباره بازار هشدار داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، نزدیک ظهر امروز بود که بیت‌کوین محدوده حمایت ۴۰ هزار دلار را از دست داد و تا ۳۸ هزار دلار هم ریزش کرد. اما حالا بیت‌کوین دوباره به محدوده ۳۹ هزار و ۵۰۰ دلار بازگشته و در این محدوده معامله می‌شود.

پان هاپل و یان آلمان، بنیانگذران این شرکت در آخرین خبرنامه منتشر شده به همبستگی بازار سهام آمریکا و بیت‌کوین اشاره کردند. به نظر می‌رسد کارشناسان عقیده دارند که بورس آمریکا یک اصلاح در پیش دارد.

«تحلیل ما نشان می‌دهد که حساسیت و ترس موجود در بازار رمزارزها به دلیل عدم اعتماد به بیت‌کوین نیست، بلکه به دلیل شرایط اقتصادی جهان است.»

به گفته مدیران Glassnode پس از آنکه فدرال رزرو برای کاهش تورم ترازنامه خود را به ۹۵ میلیارد دلار کاهش داد چشم‌انداز اقتصاد کلان متزلزل شد. همچنین تجاوز روسیه به اوکراین می‌تواند به عدم اطمیئان در اروپا و به تبع بازار رمزارزها شود.

این شرکت همچنین داده‌های خود از ورود و خروج پول به بازار را اصلاح کرد. براساس گزارش‌ها در هفته‌ای که گذشت بیش از ۱۰۰ میلیون دلار از بازار رمزارزها خارج شد. بیشترین میزان خروجی از ارز دیجیتال بیت‌کوین بود.

خروج پول هفته گذشته دومین خروج بزرگ از بازار در سال ۲۰۲۲ بود. البته آلت‌کوین‌هایی مانند سولانا ورودی پول را شاهد بودند.

از طرفی یان آلمان گفت: هنوز امید در بازار وجود دارد چون بیت‌کوین نشانه‌هایی از صعود زنجیره‌ای نشان می‌دهد. از طرفی در چند روز گذشته خروجی بیت‌کوین از صرافی‌ها افزایش یافت و این نشان می‌دهد که نهنگ‌ها بیت‌کوین خود را انباشت می‌کنند.

بد نیست بدانید که داده‌ها نشان می‌دهد که با از دست رفتن محدوده‌های حمایتی بازار به شدت شکننده می‌شود و عرضه افزایش پیدا می‌کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات