۵ ارز متاورس با ارزش بازار کمتر از ۹۰۰ میلیون دلار – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
خبر مهم : اقدام حقوقی علیه دولت روحانی به دلیل عدم پیگیری پول های بلوکه شده ایران
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

۵ ارز متاورس با ارزش بازار کمتر از ۹۰۰ میلیون دلار

شمار ارزهای دیجیتال متاورس در بازار رمزارزها بسیار زیاد شده است. چگونه ارزهای خوب برای سرمایه‌گذاری را پیدا کنیم؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بازار رمزارزها در یک هفته گذشته روندی نزولی داشت و سکه‌های متاورس را هم ریزش زیادی کردند. به نظر می‌رسد نهنگ‌ها در حال انباشت سکه‌های متاورس برای سال ۲۰۲۲ هستند. در این گزارش به بررسی ۵ سکه متاورس با ارزش بازار کمتر از ۹۰۰ میلیون دلار می‌پردازیم.

یکی از مهم‌ترین معیارها برای پیدا کردن ارز دیجیتال مناسب سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها بررسی پزوژه‌ ارزهای دیجیتال است. پروژه‌هایی که به حل مشکلات کمک کنند، می‌توانند رشد ارزهای دیجیتال را هم تضمین کنند.

Alien worlds (TLM)

این پلتفرم در سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد و تعداد کاربران زیادی در بازار رمزارزها دارد. بازی حول محور کاربرانی است که Trillium در سیارات مختلف استخراج می‌کنند. بازیکنان NFT و توکن TLM جایزه می‌گیرند.

این پلتفرم هزینه ورودی پایینی برای کاربران جدید دارد و این امکان را می‌دهد که کاربران بدون هزینه اولیه ارز دیجیتال TLM استخراج کنند. این بازی مجبوب‌ترین بازی کسب درآمد مبتنی بر NFT در بازار است.

این ارز دیجیتال با ۱۰۰ میلیون دلار ارزش بازار در رتبه ۳۸۰ بازار قرار دارد.

CREEK VR (CEEK)

این پلتفرم در ژوئن سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی شد و یک پلتفرم پیشرو در برگزاری کنسرت‌های متاورس و ورزش‌های زنده است. یک واقعیت مجازی مبتنی بر بلاکچین که با هنرمندانی مانندی لیدی گاگا، دمی لواتو و زیگی مارلی همکاری کرده است.

این کمپانی دارای هدفون‌های چهار بعدی است که نوع جدیدی از ارتباط را برای کاربران فراهم می‌کند. کارشناسان عقیده دارند سال ۲۰۲۲ کنسرت مجازی رونق می‌گیرد و به همین دلیل این پلتفرم ارزش زیر نظر داشتن را دارد.

این ارز دیجیتال با ارزش بازار ۲۵۱ میلیون دلار در رتبه ۱۷۸ مارکت‌کپ قرار دارد.

Metahero (HERO)

METAHERO در ماه جولای ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد. این پلتفرم به دنبال ساخت یک دنیای مجازی با استفاده از اشیای دنیای واقعی است.

این شبکه با یک شرکت دیگر به نام wolf digital world ادغام شد تا به هدف خود برسد. به تازگی یک توکن به نام dome از طرف این پلتفرم عرضه اولیه و ۹/۹ میلیون دلار پول جمع کرد.

ارز دیجیتال بومی این شبکه hero نام دارد و با ارزش بازار ۳۲۸ میلیون دلار  در رتبه ۲۲۹ بازار قرار دارد.

ILLUVIUM (ILV)

این شبکه در سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد و یک بازی کامپیوتری بر بستر اتریوم است. این بازی شامل یک متاورس منحصر به فرد پر از موجودات کلکسیونی به نام illuvials است.

بازی حول محور جمع‌آوری illuvials، مقابله با حریفان، ایجاد تیم و تکمیل ماموریت‌ها می‌چرخد. کاربران با انجام بازی جایزه کسب می‌کنند.

Ilv توکن بومی این پلتفرم است و به عنوان پاداش به بازیکنان داده می‌شود. همچنین کاربران با داشتن این توکن می‌توانند در نظرسنجی شرکت کنند.

این ارز دیجیتال با ۳۵۶ میلیون دلار ارزش بازار در رتبه ۱۴۵ بازار رمزارزها قرار دارد.

WAX (WAXP)

این شبکه در دسمامبر سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شد و شبکه آن میزبان بازی محبوب ALIEN WORLD است. مکانیسم اجماع اثبات سهام آن هزینه چندانی ندارد و یکی از ارزان‌ترین شبکه‌های ارز دیجیتال است.

WAX یک کیف پول ابری دارد که کاربران می‌توانند بدون هیچ زحمتی آن را ایجاد می‌کنند و این ارز دیجیتال را خریداری کنند.

WAXP توکن اصلی این شبکه است و برای خرید NFT، بازی کردن در شبکه استفاده می‌شود. این شبکه یکی از قوی‌ترین بازارهای NFT دارد.

این ارز دیجیتال با ارزش بازار ۵۷۴ میلیون دلار در رتبه ۱۰۵ بازار رمزارزها قرار دارد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات