نهایت درد بیت‌کوین/ پیش‌بینی بیت‌کوین ۱۳ هزار دلاری! – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : پیش‌بینی بازار مسکن در نیمه دوم سال/ وقت خرید خانه است؟
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

نهایت درد بیت‌کوین/ پیش‌بینی بیت‌کوین ۱۳ هزار دلاری!

کوین 2

بیت‌کوین تا ۲۲ هزار دلار سقوط کرد و حالا سوال اینجاست که قیمت از این محدوده به کدام سو می‌رود؟ آیا بازم ریزش در پیش داریم؟

به گزارش تجارت‌نیوز، کانال رنجی که بیت‌کوین در محدوده ۲۸ تا ۳۲ هزار دلار داشت دو روز پیش با از دست رفتن حمایت ۲۸ هزار دلار به پایین شکست. همانطور که پیش‌بینی می‌شد بیت‌کوین تا ۲۱ هزار دلار سقوط کرد و حالا در محدوده ۲۲ هزار دلار معامله می‌شود. همزمان با سقوط بازار رمزارزها بازارهای سهام هم ریزش زیادی کردند.

حالا مهم‌ترین سوال بازار این است که آیا بیت‌کوین بیشتر از این هم می‌ریزد؟

حمایت کجاست؟

در نمونه‌های قبلی ریزش بازار سطح قابل قبولی از حمایت در میانگین متحرک ۲۰۰ روزه دیده شده است. برهمین اساس تحلیلگران عقیده دارند که احتمالا بیت‌کوین در محدوده ۲۱ هزار دلار حمایت می‌شود. این وضعیت تقریبا شبیه به سقوط بازار در دو چرخه قبلی خود است.

«بیت‌کوین در محدوده ۲۱ تا ۲۳ هزار دلار حمایت می‌شود و به نظر می‌رسد اگر خوش‌شانس باشیم کف قیمتی همین محدوده است.»

اما برخی از تحلیلگران عقیده دارند که حداکثر درد برای بازار بیت‌کوین ۱۳ هزار دلاری است. یک تحلیلگر با نام whalemap با نشان دادن سطوح حمایتی ادامه روند بازار را پیش‌بینی کرد و گفت: بیت‌کوین از قیمت واقعی خود فاصله گرفت و حداکثر درد برایش ۱۳ هزار دلار است.

فرانسیس هانت، تحلیلگر بازار رمزارزها هم عقیده دارد که نهایت درد برای بیت‌کوین ۸ هزار دلار است. او گفت: در محدوده ۱۷ تا ۱۸ هزار دلار کمی نوسان داریم و حمایت بعدی ۱۵ هزار دلار است. اگر ۱۵ هزار دلار هم از دست برود حمایت بعدی ۱۲ هزار دلار است. بعد از آن ۸ تا ۱۰ هزار دلار حمایت است. اما این دیگر نهایت درد است و من خودم به ریزش تا ۸ هزار دلار باور ندارم.

نظرات