۶ پیش‌بینی رئیس جمهور السالوادور از بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
خبر مهم : اقدام حقوقی علیه دولت روحانی به دلیل عدم پیگیری پول های بلوکه شده ایران

۶ پیش‌بینی رئیس جمهور السالوادور از بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲

رئیس‌جمهور السالوادور ۶ پیش‌بینی درباره بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ انجام داده است. او انتظار دارد که دو کشور دیگر بیت‌کوین را به عنوان واحد پول رسمی بپذیرند.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس‌جمهور السالوادور ۶ پیش‌بینی درباره بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ انجام داده است. او انتظار دارد که دو کشور دیگر بیت‌کوین را به عنوان واحد پول رسمی بپذیرند. او همچنین پیش‌بینی کرده که شهر بیت‌کوین السالوادور به تجاری‌سازی رسیده و اوراق قرضه آتش‌فشانی این کشور هم با استقبال فراوان در سال ۲۰۲۲ مواجه شود.

نایب بوکله در توئیتی که در اولین روز سال میلادی جدید منتشر کرد از ۶ پیش‌بینی خود درباره بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ پرده برداشت. السالوادور سپتامبر سال ۲۰۲۱ (شهریور ۱۴۰۰) بیت‌کوین را در کنار دلار آمریکا به عنوان واحد پول رسمی خود معرفی کرده بود.

اولین پیش‌بینی بوکله رسیدن بیت‌کوین به ۱۰۰ هزار دلار در سال ۲۰۲۲ بود. او همچنین معتقد است که دو کشور دیگر این ارز دیجیتال را به عنوان واحد پول رسمی خود معرفی خواهند کرد. السالوادور از زمانی که بیت‌کوین را رسما پذیرش کرده در مجموع ۱۳۹۱ بیت‌کوین خریداری کرده است.

بوکله تنها کسی نیست که معتقد است کشورهای دیگر بیت‌کوین را به عنوان ارز رسمی می‌پذیرند. الکس هوپتنر مدیرعامل صرافی بیتمکس در اکتبر سال گذشته پیش‌بینی کرده بود تا پایان سال ۲۰۲۲ دستکم پنج کشور بیت‌کوین را به عنوان ارز رسمی قبول خواهند کرد و همه آنها هم کشورهای در حال توسعه خواهند بود.

علاوه بر این، رئیس‌جمهور السالوادور انتظار دارد که شهر بیت‌کوین در سال جاری ایجاد شود. او در ماه نوامبر از طرح خود برای ایجاد اولین شهر بیت‌کوین جهان و تامین مالی آن با کمک اوراق قرضه خبر داده بود. او همچنین اعلام کرده بود که در این شهر به جز مالیات بر ارزش افزوده خبری از انواع دیگر مالیات‌ها نخواهد بود. او همچنین پیش‌بینی کرد در سال ۲۰۲۲ ثبت نام اوراق قرضه آتش‌فشانی این کشور بیش از حد تصور خواهد بود.

اطلاعیه شهر بیت‌کوین بوکله درست یک روز قبل از هشدار صندوق بین‌المللی پول در خصوص ریسک‌های مرتبط با رمزارزها منتشر شده بود.

آخرین پیش‌بینی رئیس‌جمهور السالوادور وجود یک «سورپرایز بزرگ» در کنفرانس بیت‌کوین میامی خبر داد و گفت بیت‌کوین به یک مشکل انتخاباتی بزرگ در آمریکا تبدیل خواهد شد.

مهمترین اخبار بازار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات