اینترنت رایگان ایرانسل برای محصلان

اینترنت رایگان ایرانسل برای محصلان

در آستانه سال تحصیلی جدید مدارس و دانشگاه‌ها، ایرانسل مدعی ارائه خدمات رایگان به دانش‌آموزان و دانشجویان روی «داناپلاس»، پلتفرم آموزش آنلاین خود شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس این طرح دانا پلاس، به مشترکان جدید خود وعده داده است که می‌توانند طرح «C+» را به جای پرداخت هزینه ۵۵۰ هزار تومانی، به صورت رایگان تهیه و فعال کنند.

این امکان تا ۱۵ مهر ۱۴۰۰، برای مشترکان جدید دانا پلاس قابل فعال‌سازی و به مدت یک ماه از زمان فعال‌سازی، قابل استفاده است.

بر اساس آنچه ایرانسل اعلام کرده است تعداد نامحدود وبینار، کلاس، جلسه و رویداد با حضور ۱۵۰ نفر شرکت‌کننده همزمان و امکان استفادۀه همزمان از پنج وب‌کم، از جمله امکانات این طرح است.

همچنین با یکپارچه‌سازی بستر برگزاری کلاس آنلاین داناپلاس با سامانه‌های مدیریت آموزشی، امکاناتی مانند برگزاری آزمون‌های آنلاین، ارسال انواع مختلف فایل، تعریف و پیگیری تکالیف، پروژه و بسیاری امکانات دیگر، در دسترس مراکز آموزشی قرار گرفته است.

داناپلاس چیست؟

«دانا پلاس»، یکی از پلتفرم‌های شبک دانا، زیرساخت اختصاصی آموزش هوشمند کشور، برای آموزش آنلاین و برگزاری نشست‌های مجازی و وبینار است که توسط ایرانسل، ارائه شده است.

این پلتفرم، ۱۴ مهر ۱۳۹۹، در قالب آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی کشور، با حضور رئیس‌جمهوری و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وقت، افتتاح شد.

علاقه‌مندان به ثبت‌نام و استفاده از امکانات پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین، جلسه آنلاین و وبینار داناپلاس، می‌توانند به وب‌سایت این پلتفرم به نشانی plus.danaapp.ir مراجعه کنند.

منبع: ایرانسل

آخرین اخبار و گزارش‌ها در حوزه استارتاپ و فناوری اطلاعات را در صفحه اختصاصی استارتاپ تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند