پیش‌بینی بیت‌کوین ۱۶۰ هزار دلاری تا پایان امسال/ ایلان ماسک بازار را دستکاری می‌کند

پیش‌بینی بیت‌کوین ۱۶۰ هزار دلاری تا پایان امسال/ ایلان ماسک بازار را دستکاری می‌کند

در حالی که قیمت بیت‌کوین در محدوده کانال ۳۰ هزار دلاری در حال نوسان است، متخصصان این حوزه به روند صعودی این رمزارز در بلندمدت اشاره می‌کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، در حالی که قیمت بیت‌کوین در محدوده کانال ۳۰ هزار دلاری در حال نوسان است، متخصصان این حوزه به روند صعودی این رمزارز در بلندمدت اشاره می‌کنند.

آلکس ماشینسکی، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار سلسیوس ( پلتفرم وامدهی رمزارز) می‌گوید، بیت‌کوین در سال جاری به سقف تاریخی ۱۶۰ هزار دلاری یا احتمالا اندکی کمتر خواهد رسید.

ماشینسکی در خصوص صعود بیت‌کوین به سقف تاریخی ۶۳ هزار دلاری و اصلاحات اخیر گفت: « وقتی قیمت یک رمزارز خیلی سریع بالا می‌رود، احتمال اصلاح بسیار زیاد است. من در ماه‌های مارس و فوریه در توئیت‌هایم به این اصلاح اشاره کرده بودم. پیش‌بینی من بیت‌کوین ۳۰ هزار دلاری بود. بیت‌کوین مثل یک فنر است هر چقدر که بیشتر فشرده شود، امکان جهش آن بیشتر است. بسیاری از مردم طمع کرده‌‌اند.»

ایلان ماسک بازار را دستکاری می‌کند

علاوه بر بحث در خصوص قیمت بیت‌کوین، ماشینسکی در خصوص توئیت‌های اخیر ایلان ماسک درباره بیت‌کوین هم اظهار نظر کرد. او گفت که ماسک به جامعه بیت‌کوین کمک نمی‌کند و بیشتر در حال دستکاری بازار است. ماشینسکی همچنین ماسک را یک توریست در بازار رمزارز دانست.

او با اشاره به اینکه قبول پرداخت با بیت‌کوین به ماسک سود خواهد رساند نه مصرف‌کنندگان، اعلام کرد: « اگر ثروتمندترین فرد جهان به انجام معامله با بیت‌کوین برای تسلا مشتاق باشد، شما از خودتان بپرسید که این معامله برای چه کسی خوب است؟ »

این خبر ترجمه‌ای از تحلیل‌های خارجی است و صرفا برای آگاهی بیشتر مخاطبان تجارت‌نیوز با تحلیل‌های روز دنیا ترجمه شده است و تجارت‌نیوز هیچ توصیه‌ای به معامله بر اساس آن نمی‌کند.

مهمترین اخبار بازار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند