تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بازار رمزارزها باز هم افت کرد / کدام ارز دیجیتال در روز گذشته ۱۴ درصد رشد کرد؟

بازار رمزارزها باز هم افت کرد / کدام ارز دیجیتال در روز گذشته ۱۴ درصد رشد کرد؟

بیت‌کوین بعد از رسیدن به مقاومت ۴۰ هزار دلار دوباره تا محدوده ۳۵ هزار دلار اصلاح کرد بازار هم فعلا منتظر است.

به گزارش تجارت‌نیوز، ریزش پنچ هزار دلاری بیت‌کوین باعث شد بسیاری از ارزها روندی نزولی پیدا کنند و کلیت بازار رمزارزها ریزش کرد. رسیدن به محدوده ۴۰ هزار دلار امیدها را برای شروع روند صعودی زیاد کرد اما مقاومت ۴۰ هزار دلار مقاومت استاتیک معتبری است.

اگرچه فاندهای بسیار خوبی به بازار رمزارزها می‌رسد و بسیاری از شرکت‌ها، سرمایه‌گذاری در بازار را آغاز کردند اما بازار هنوز واکنشی نشان نداده است. شاید پذیرش دوباره بیت‌کوین از سمت کمپانی تسلا بتواند به پشت سر گذاشتن مقاومت ۴۰ هزار دلار کمک کند.

برخی از کارشناسان هم عقیده دارند امکان ریزش بیت‌کوین تا محدوده ۲۴ هزار دلار کم نیست و اگر این اتفاق بیوفتد می‌توان گفت که دیگر روند صعودی بازار تمام شده است.

در ۲۴ ساعت گذشته بازار کریپتوکارنسی ۱/۵ درصد ریزش کرده و اکثر ارزها ۵۰ درصد زیر سقف تاریخی خود معامله می‌شوند.

اتریوم در محدوده ۲ هزار و ۱۸۵ دلار، بایننس‌کوین ۳۳۴ دلار، کاردانو ۱/۳۹ دلار، ریپل ۷۵ سنت، دوج‌کوین ۲۸ ست و پولکادات در محدوده ۲۰ دلار معامله می‌شوند. با وجود افت دست‌جمعی بازار رمزارزها، برخی ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته گران‌تر شدند. به عنوان مثال ارز دیجیتال امپ (AMP) بازدهی مثبت ۱۴ درصدی را در شبانه‌روز گذشته به ثبت رساند تا بازدهی هفتگی خود را به بیش از ۵۰ درصد برساند.

ارزش بازار رمزارزها هز روز کاهش پیدا می‌کند و این موضوع هم زنگ خطری برای فعالان بازار است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند