مدارس ویژه فناوری نانو در دانشگاه آزاد راه‌اندازی می‌شود

مدارس ویژه فناوری نانو در دانشگاه آزاد راه‌اندازی می‌شود

طهرانچی گفت: دانشگاه آزاد با کمک ستاد فناوری نانو، با مدل‌های مختلف آموزش فناوری نانو به دانش آموزان مدارس سما کمک می‌کند.

محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه کار بسیار خوبی در راستای ترویج نانو در ستاد فناوری نانو انجام شده است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین مؤسسه غیردولتی آموزشی که در حوزه آموزش و پرورش نیز فعال است، تلاش دارد به سهم خود در عرصه ترویج فناوری نانو با کمک ستاد فناوری نانو فعالیت کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی ادامه داد: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دارای 700 مدرسه است، براساس مدل های جدید و با هماهنگی ستاد فناوری نانو قرار است در مدل هایی، مدرسه تکمیلی نانو در مجموعه سما ایجاد شود.

وی ادامه داد: در همین رابطه دانشگاه آزاد اسلامی می تواند با کمک ستاد فناوری نانو در ارائه مدل های مختلف آموزش این فناوری به دانش آموزان مدارس سما اقدام کند.

لازم به ذکر است، امسال دانشگاه آزاد اسلامی با عرضه 220 محصول فناوری نانو از 17 واحد دانشگاهی ازجمله واحدهای شیراز، تهران مرکزی، تهران شمال، تهران جنوب، تبریز، رشت و… در یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو که 21 تا 24 مهرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برپا بود ، حضور فعال داشت.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند