موضوعات داغ:
تجارت‌نیوز از اینترنت رایگان کرونا گزارش می‌دهد:

جزییات هدیه اینترنت رایگان وزیر ارتباطات / چگونه فعالش کنیم؟

جزییات هدیه اینترنت رایگان وزیر ارتباطات / چگونه فعالش کنیم؟

وزیر ارتباطات دور روز قبل، از فعال‌سازی 100 گیگ اینترنت رایگان برای دارندگان اینترنت ثابت خبر داد، اما به نظر می‌رسد برخی از شرکت‌های ارائه‌دهنده این نوع از اینترنت هنوز فعال نکرده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، طبق گفته وزیر ارتباطات قرار بود 100 گیگ اینترنت رایگان برای مشترکین ثابت از روز یکشنبه 18 اسفند ماه فعال شود.

وی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: «اینترنت رایگان عرضه کنید» این درخواستی است که بسیاری از شما از وزارت ارتباطات داشته‌اید. امروز از ارائه کنندگان خدمات «اینترنت ثابت» درخواست کردیم که از فردا تا پایان سال جاری، برای همه کاربران خود به صورت رایگان یک بسته 100 گیگابایتی فعال کنند. تجمع‌کمتر، پیشگیری بیشتر.

اما مشترکین برخی از شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت ثابت اعلام کرده‌اند که هنوز این 100 گیگ اینترنت را دریافت نکرده‌اند و برخی از کاربران توئیتری نیز به این موضوع واکنش نشان داده‌اند.

«فعلا شاتل برای کاربراش بسته 100 گیگ رایگان رو فعال کرد شما از چه شرکتی استفاده می‌کنید؟ براتون این بسته فعال شده؟»

«بنده در اصفهان زندگی می کنم و از اینترنت آریافون استفاده می کنم اما تا کنون چنین طرحی به این شرکت اطلاعرسانی نشده. درخواست پیگیری را دارم. شماره تماس من»

«برای مخابرات استان اصفهان 2020 هنوز این 100 گیگ فعال نشده»

به نظر می‌رسد این طرح هنوز برای برخی از مشترکین فعال نشده است، اظهارات برخی از کابران را که تا ظهر امروز 19 اسفند ماه اینترنت آنها فعال نشده به این شرح است:

«شرکت شاتل با زیرکی ظاهرا در اکانت کاربران 100 گیگ ارائه کرده ولی با دستکاری تاریخ انقضا این ترافیک کاری کرده که کاربران نمیتوانند از آن استفاده کنند و هرچه اینترنت مصرف کنند از ترافیک پولی قبل آنها کم میشود و مقدار این ترافیک دست نخورده باقی میماند. تا پایان اسفند که بکلی منقضی میشود و شرکت وانمود میکند ترافیک را اختصاص داده ولی خود مشتریان استفاده نکرده اند تا منقضی شده!»

«صبانت داده ولی سرعت به شدددت پایین اومده در حدی که عکس هم باز نمیشه.»

«کمتر از 2 هفته مانده تا آخر سال 100 گیگ دادند تا 29 اسفند با این سرعت افتضاح»

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند