حمایت برندهای برتر ازهمایش ویدان

همایش تخصصی با عنوان بازاریابی و فروش در عصر دیجیتال

همایش تخصصی با عنوان بازاریابی و فروش در عصر دیجیتال

همایش  بازاریابی و فروش در عصر دیجیتال با موضوع استراتژی‌های نوین بازاریابی و فروش برای بهبود کسب‌وکار توسط ویدان در تاریخ جمعه ۲۶ بهمن در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار خواهد شد.

امروزه  نگرش درست نسبت به اهمیت بازاریابی و فروش اصولی، کلید موفقیت کسب‌وکارها در دنیای تجارت و رقابت است.

رقابت شدید و سرعت تغییرات در بازارها و روندهای پیش‌بینی نشده اقتصادی باعث شده تا اهمیت توجه به بازاریابی و فروش نسبت به چند سال گذشته دو چندان شود.

همایش  «بازاریابی و فروش در عصر دیجیتال» با موضوع استراتژی‌های نوین بازاریابی و فروش برای بهبود کسب‌وکار توسط ویدان (vidone.ir) در تاریخ جمعه 26 بهمن در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار خواهد شد.

در این همایش بعضی از تکنیک‌های فروش موفق را معرفی می‌شود، تکنیک‌هایی که برای همه قابل اجرا هستند و فروش موفق و سودآوری بیشتر را برای کسب‌و‌کار شما به ارمغان می‌آورند.

موضوعات همایش ویدان (vidone.ir) شامل موارد ذیل است؛

  • بازاریابی مدرن
  • بازاریابی بین‌الملل
  • استراتژی‌های جدید افزایش فروش
  • فروش اجتماعی
  • وفادار سازی مشتریان
  • بازاریابی دیجیتال
  • بازاریابی درشبکه‌های اجتماعی
  • روش‌های نوین تبلیغات

در این همایش اساتید حوزه فروش و بازاریابی همانند؛ دکتر محمود محمدیان، عدنان موسی‌پور، محمدرضا عمرانی، محمدمهدی ربانی ،حمیدرضا محمودی و بابک بادکوبه سخنرانی خواهند کرد.

همچنین حمایت برندهای معتبر دراین همایش از نکات برجسته وحایز اهمیت آن می‌باشد یکی از این برندهای بزرگ و خوشنام ، برند بین‌المللی ESPRIT می‌باشد.

سایر حامیان این همایش برند معتبر TAG Heuer  Maurice Lacroix و گروه الیت هستند و همچنین سایر حامیان همایش «بازاریابی و فروش در عصر دیجیتال» کانون تبلیغاتی طراحان خلاق آترا، گروه GISP ، کافه جیما، فست کلیک و بادکوبه می‌باشد.

جهت شرکت در این همایش و کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 02186023711 و 09023010212 تماس حاصل فرمایید.

برای مشاهده تیزرهای این همایش اینجا کلیک کنید.

برای دانلود بروشور همایش اینجا کلیک کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند