خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بیژن زنگنه: افزایش صادرات نفت بدون برجام شدنی است، اما بدون توافق با آمریکا خیر/ دروغ هر چقدر هم بزرگ باشد، مالیات ندارد!

همراه اول سامانه جامع گردشگری کشور را راه‌اندازی کرد

پلنر e1496291218739

شرکت ارتباطات سیار ایران از تلاش این شرکت برای راه‌اندازی سامانه جامع گردشگری برای توسعه خدمات گردشگری، با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به نام سامانه و برنامه نرم‌افزاری «ایران پلنر» خبرداد.

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران گزارش داد: همراه اول که در بخش‌های خدمات داده (دیتای) باندپهن و وای‌فای، خدمات ارزش افزوده، برنامه نرم‌افزاری تلفن همراه (اپلیکشن)های متنوع بخش گردشگری، خدمات اینترنت اشیا و سیم‌کارت گردشگر در خدمت صنعت گردشگری است، برای توسعه این خدمات از تنها اپلیکیشن جامع گردشگری ایران که مورد حمایت سازمان گردشگری است، رونمایی کرد.

امکانات این اپلیکشین می‌توان به نصب، دانلود و استفاده رایگان از همه خدمات، برنامه‌ریزی متنوع ایرانگردی، استانگردی، سفرهای رویدادی و جاذبه‌های گردشگری ایران، انتخاب بهترین مکان در بهترین زمان و جستجوی هوشمند سفر اشاره کرد.

سرویس مذکور قدرت برنامه‌ریزی برای سفر و تجربه سفر در کنار حرفه‌ای‌ها را به مخاطب ارائه می‌دهد.

فاز مقدماتی این برنامه کاربردی مهر ماه 95 در نمایشگاه «ایران تلکام» و فاز نهایی آن بهمن ماه 95 در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری رونمایی و خرداد ماه امسال اپلیکیشن و سایت ایران پلنر به نشانی www.iranplanner.com به صورت رسمی راه‌اندازی شد.

این سایت و اپلیکیشن به دلیل امکان توزیع سفر در پهنه جغرافیایی ایران، ایجاد دسترسی اینترنتی به مقاصد و جاذبه‌های کشور، ارائه برنامه سفر، غذا و سوغات محلی هر مقصد و مسیر سفر مورد حمایت مشترک «همراه اول» و «سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» قرار گرفته است.

سال گذشته بنا به توافق راهبردی که بین اپراتور اول و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری انجام شد، سیم‌کارتی با عنوان «سیم‌کارت گردشگر» برای رفاه حال گردشگران و پاسخگویی به نیازهای آنان طراحی شد و در مراسم گرامی‌داشت روز جهانی گردشگری که جمعی از مدیران صنعت گردشگری و مسئولان دولتی در آن حضور داشتند، از آن رونمایی شد.

همراه اول با 9 میلیون و 300 هزار مشترک جدیدی که پارسال جذب کرد، اکنون 86 میلیون و 300 هزار سیم‌کارت واگذار کرده است.

ضریب نفوذ این اپراتور در یک سال گذشته از 80.2 درصد به 84.2 درصد رسید. همراه اول پارسال سهم بازار خود را 2 درصد و با احتساب مشترکان سایر اپراتورها که با رومینگ ملی از شبکه همراه اول استفاده می‌کنند و مشترکان GSM روستایی، حدود سه درصد افزایش داده و به 60 درصد کل بازار رسانده است.

 

نظرات