موضوعات داغ:
تلگرامتان را بروزرسانی کنید

پیدا کردن افراد نزدیک بدون شماره تماس در تلگرام

پیدا کردن افراد نزدیک بدون شماره تماس در تلگرام

قابلیت جدید در تلگرام این امکان را به کاربران می‌دهد که با فعال کردن گزینه افزودن افراد نزدیک محدوده از طریق مکان یاب یا location بتوان با افراد جدید بدون داشتن شماره تماس گفتگو کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، این قابلیت در بروزرسانی جدید این پیام‌رسان افزوده شده و در توضیح آن آمده است: از این پس شما می‌توانید هر کاربری را به مخاطبین خود اضافه کنید، حتی در صورتی که شماره‌های تلفن آنها قابل مشاهده نباشد.

همچنین در این بروزرسانی افراد قادر هستند ‏مالکیت گفتگوهای گروهی را منتقل کنند. مدیریت تلگرام برای این قابلیت جدید به کاربران اینطور توضیح داده است:

با انتقال همه اختیارات به مدیر دیگر، مالکیت گفتگوهای گروهی و کانال‌ها را منتقل کنید. این قابلیت تنها برای تغییر شغل یا وقتی که صرفا می‌خواهید از اختیارات خود به عنوان ایجادکننده دست بردارید، مناسب است.

‏ گزینه جدید یافتن افراد نزدیک چگونه کار می‌کند

برای اینکار باید تلگرام در گوشی خود را بروزرسانی کنید و گزینه لوکیشن یا موقعیت مکانی را در تنظیمات این اپ فعال کنید. سپس وارد لیست مخاطبین شوید در این قسمت گزینه‌ جدیدی اضافه شده که ” افزودن افراد نزدیک ” نام دارد و نیاز است که این گزینه را فعال کنید.

پس از انجام این مراحل باید منتظر افراد یا گروه های نزدیک خود باشید که البته آنها نیز باید گزینه یافتن افراد نزدیک را در تلگرام خود فعال کرده باشند.

به نظر می‌رسد این قابلیت جدید در تلگرام برای کاربران آن به ویژه در ایران که همچنان با سختی‌های اتصال به VPN از این پیام‌رسان استفاده می‌کنند، جالب باشد و بر محبوبیت این پیام‌رسان بیافزاید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند