تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

دسترسی کاربران به کلاب هاوس دچار اختلال شد

دسترسی کاربران به کلاب هاوس دچار اختلال شد

دقایقی پیش کاربران کلاب هاوس ازعدم دسترسی و اختلال در این شبکه اجتماعی خبر دادند، هنوز علت دقیق این اختلال مشخص نیست.

به گزارش تجارت‌نیوز، براساس گزارش‌های به دست آمده دقایقی پیش دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس در اینترنت ثابت و تلفن‌های همراه با اختلال مواجه شده است. هنوز مشخص نیست این اختلال جهانی است یا فقط کاربران ایرانی در دسترسی به این اپلیکیشن دچار مشکل شده‌اند.

براساس گزارش‌ کاربران این شبکه اجتماعی چندی پیش از دسترس خارج شده و کاربران نمی‌توانند از آن استفاده کنند. هنور مشخص نیست علت این اختلال برای چیست و از کجا نشات می‌گیرد.

زمانی که کاربران به کلاب هاوس مراجعه می‌کنند، با این صحنه مواجه می‌شوند که پیام رسان مکررا جهت برقراری مجدد ارتباط، اقدام می‌کند و کاربر پس از طی زمان انتظار طولانی به این نتیجه می‌رسد که ارتباط ممکن نیست.

این در حالی است که کلاب هاوس در ایران از ابتدا با فیلترینگ مواجه شد، ولی دسترسی کاربران ایرانی در این اختلال به طور کامل مسدود شده است، چرا که کاربران ایرانی با فیلترشکن هم به این شبکه اجتماعی دسترسی ندارند.

همچنین با وجود اینکه شبکه اجتماعی کلاب هاوس در ایران با فیلترینگ مواجه شده است، این احتمال وجود دارد که این شبکه اجتماعی برای همیشه از دسترس کاربران ایرانی خارج شده باشد؟

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند