آخرین خبر از سرقت بانک ملی/ اقلام کشف شده شناسنامه‌دار شدند

آخرین خبر از سرقت بانک ملی/ اقلام کشف شده شناسنامه‌دار شدند

به گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ همه اموال مکشوفه از سارقین بانک ملی پس از شناسایی مورد ارزیابی قرار گرفتند و پس از آن شناسنامه‌دار شدند.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس پلیس پایتخت آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سرقت از صندوق‌های امانات شعبه دانشگاه بانک ملی را تشریح کرد.

ایسنا گزارش داد، حسین رحیمی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سرقت از شعبه دانشگاه بانک ملی ایران گفت: پرونده سرقت از صندوق‌های امانت شعبه دانشگاه بانک کماکان با جدیت دنبال می‌شود.

رحیمی درباره انتقاد برخی از مالباختگان درباره سرعت بازگزداندن اموال مسروقه به آنان گفت: اصلی‌ترین دغدغه پلیس تحویل اموال مردم است. در این خصوص یک کارگروه مشترک از سوی دادستانی، پلیس و بانک ملی تشکیل شده که روند تحویل را به مالکان توضیح خواهند داد. بنا شد تا مالکان بیایند و شواهد و قرائن و مدارک در مورد اموال را ارائه دهند و در نهایت اموال به آنان تحویل داده شود.

وی تاکید کرد:‌ مالباختگان به پلیس مراجعه نکنند. پلیس بلافاصله بعد از کشف اموال مردم که بالغ بر ۹۰ کیلوگرم طلا و جواهر بود، این‌ اقلام را ارزیابی و شناسنامه‌دار کرد و حتی کوچکترین وسیله‌ای که در صندوق‌ها قرار داشت و از سارقان کشف شد نیز شناسنامه‌دار شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد:‌ این کار توسط کارگروهی ۲۰ نفره و طی مدت یک هفته انجام شد و تمامی اقلام مکشوفه شناسامه‌دار و وزن شدند. مشخصات آن هم آورده و طی تشریفات قانونی به خزانه بانک تحویل داده شد.

رحیمی اضافه کرد:‌ در مورد ارزها و سکه‌های کشف شده هم که درهمان روز دوم بعد از کشف، اموال تحویل خزانه بانکی ملی شد. ما دیگر در این مورد کاری نداریم و در حال حاضر تشریفات انتظامی و قضایی و ابعاد دیگر پرونده را دنبال می‌کنیم.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند