ایران بروکر
خبر مهم : چگونه در سامانه یکپارچه خودرو ثبت‌نام کنیم؟

آریزو۵ توربو، سدان خوش‌تیپ مدیران‌خودرو

تجارت نیوز

یکی از مزیت‌های بزرگ آریزو۵ اطاق جادار و فضای باربسیار وسیع است که از این جهت با بسیاری از خودروهای بزرگتر از خود قابل قیاس است و برای ایرانیان جذاب.

بیش از ۳ سال پیش در اواخر تابستان سال ۱۳۹۶ شرکت مدیران خودرو سدان شیک و جوان‌پسند خود را به موتور توربو معروف که در لوکس‌ترین خودروی خود یعنی تیگو۷ نیز به کار برده بود مجهز کرد تا دل مشکل‌پسندان و خریداران طرفدار سرعت و هیجان را به دست آورد.

انصافا آریزو۵ هم طراحی شیک و هم اسپورت دارد و می‌تواند دل اقشار نوگرا و طرفدار مدرنیته را به‌دست آورد. شما با پرداخت قیمتی معقول در بازار فعلی در مقایسه با برخی خودروهای ایرانی یا دست دوم وارداتی سدانی را دریافت می‌دارید که به لحاظ ابعاد مابین هیندای اکسنت و النترا قرار دادرد و دارای طراحی قوی و ماندگار می‌باشد که خودروهای اروپایی و کره‌ای رابه شما یادآوری می‌کند.

یکی از مزیت‌های بزرگ آریزو۵ اطاق جادار و فضای باربسیار وسیع است که از این جهت با بسیاری از خودروهای بزرگتر از خود قابل قیاس است و برای ایرانیان جذاب. در اصل شما فضای بیرون یک سدان جمع و جور در کنار فضای داخل یک سدان لوکس دارید که هم در شهر مفید است و هم در سفر لذت‌بخش.

آریزو۵ همواره طرفداران خاص خود را داشته است و دارد و رضایتمندی بالایی از جانب مالکان دارد، از سوی دیگر هم‌اکنون می‌توان این خودرو را با پیش‌پرداخت ۴۰ درصد و اقساط تا سقف ۵ سال با مدت زمان تحویل کوتاه‌مدت تهیه کرد که از این بعد مزیت اصلی این محصول دربازار حساب می‌شود، از سوی دیگر برای این خودرو گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰٫۰۰۰ کیلومتر در کنار ۲ سال یا ۶ نوبت سرویس رایگان هم در نظر گرفته شده  که اینها شرایط خاصی است که تنها آریزو۵ در بازار ایران در این سگمنت از آن سود می‌جوید و مدیران‌خودرو این شرایط را برای کلیه محصولات خود در نظر گرفته است.

 

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند