موضوعات داغ:

آغاز طرح پیش‌فروش پژو ۲۰۷ پانوراما

آغاز طرح پیش‌فروش پژو ۲۰۷ پانوراما

ایران خودرو شرایط طرح مشارکت در تولید خودرو ۲۰۷ دستی پانوراما را برای ساعت ۱۱ امروز اعلام کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، ایران خودرو شرایط طرح مشارکت در تولید خودرو ۲۰۷ دستی پانوراما را برای امروز ۲۱ بهمن ماه اعلام کرد.

بدینوسیله به اطلاع کلیه مشتریان محترم ونمایندگیهای مجاز می‌رساند طرح مشارکت در تولـد «پژو ۲۰۷ دستی پانوراما» از ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۲۱ و تا زمان تکمیلخودرو ظرفیت و به شرح جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می‌گردد.

جدول ۱ :شرایط و برنامه فروش.

جدول ۲ :نرخ سود.

شرایط ویژه بخشنامه:

ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو و وجه آن ظرف ۲۰ روز طبق ضوابط شرکت ایران خودرو به مشتری عودت خواهد شد.

مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می‌باشد لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

مبلغ تخفیف اعلامی در بخشنامه با احتساب مالیات ارزش افزوده می‌باشد.

تنظیم صلحنامه در این بخشنامه امکانپذیر نمی‌باشد.

کد کلاس و رنگ خودروها بر اساس شرایط تولید از سوی شرکت ایران خودرو قابل تغییر خواهد بود.

در این بخشنامه، پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری امکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت.

امکان ثبت نام در این بخشنامه برای مشتری دوم نمایندگی مجاز نمی‌باشد.

قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان تحویل خودرو مندرج در این بخشنامه و قرارداد تعیین خواهد شد.

ثبت نام مشتریان صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت esale.ikco.ir امکان‌پذیر است.

انتخاب کارت طلائی به صورت اختیاری و با پرداخت هزینه در زمان ارسال دعوتنامه امکان پذیر خواهد بود.

در این بخشنامه امکان ثبت نام فقط برای افراد بالای ۱۸ سال مقدور می‌باشد.

الزام ارائه گواهینامه رانندگی به هنگام تحویل مدارک به نمایندگی.

مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده اند و یا دراین مدت خودرو تحویل گرفته اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نمی‌باشند، در صورت ثبت‌نام مغایر با این شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.

مشتری تایید و اعلام می نماید که مشخصات اعلامی با مشخصات شناسنامه ای وی کاملا منطبق میباشد، در صورت بروز هرگونه اشتباه، ثبت نام کان لم یکن بوده و کلیه مسئولیتهای آن بر عهده مشتری می باشد و شرکت ایران خودرو مطابق با ضوابط جاری خود اقدام می کند.

شرایط و توضیحات عمومی بخشنامه:

سود مشارکت در این روش فروش حداکثر تا پایان قرارداد(زمان تحویل) و یا تا پایان انقضای مدت دعوتنامه محاسبه خواهد شد و لذا هرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز براساس سود مشارکت اعلامی در گویا براساس خودرو محاسبه خواهد گردید.

سود انصراف به صورت روز شمار(مشروط بر گذشت یک ماه از زمان تاریخ ثبت نام) مطابق جدول پیوست حداکثر تا پایان قرارداد ( زمان تحویل ) و یا تا زمان انقضای مدت دعوتنامه و تا تاریخ ارائه درخواست انصراف مشتری محاسبه و حداکثر تا ۲۰روز پس از تاریخ درخواست پرداخت خواهد شد.

متقاضیان برای واریز وجه بالاتر از ۵۰ میلیون تومان می‌توانند پس از دریافت ردیف قرارداد از سایت فروش، حداکثر تا پایان وقت اداری دو روز کاری بعد از ثبت نام از طریق لینک «بخش میز کار مشتری» در همان سایت، نسبت به پرداخت تفاوت اقدام کنند. در غیر این‌صورت قرارداد غیرفعال شده و وجه متقاضی ظرف ۲۰ روز کاری مسترد خواهد شد.

در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفا” به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار( یک درصد ماهانه ۱۲درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد.

در این روش فروش مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در زمان تحویل مندرج در قرارداد خودرو و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینه های قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید.

در صورتی که برحسب ضرورت و الزامات قانونی، آپشن و یا تجهیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواهد شد.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند