ایران بروکر

آمار مسافران هوایی اعلام شد

ورشکستگی یک شرکت هواپیمایی در ایتالیا

بر اساس اعلام سخنگوی سازمان هواپیمایی، آمار مسافران نوروزی که تا پنجم فروردین سفر هوایی داشته‌اند به یک و نیم میلیون نفر رسیده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، سخنگوی سازمان هواپیمایی آمار مسافران نوروزی را که به صورت هوایی تا پنجم عید جابه‌جا شده‌اند اعلام کرد.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از جابه جایی یک میلیون و ۵۳۱ هزار و ۳۰۹ مسافر از روز ۲۴ اسفندماه سال۱۴۰۱ تا پنجم فروردین امسال خبر داد.

بر اساس اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، «جعفر یازرلو» گفت: در بازه زمانی ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۱ تا ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۲، در مجموع ۱۹ هزار و ۵۹۱ مجوز پرواز برای مسیرهای داخلی و بین‌المللی توسط سازمان هواپیمایی کشوری صادر شده که از این تعداد، تاکنون ۱۲ هزار و ۴۶۲ پرواز (نشست و برخاست) انجام شده است.

به گفته وی، ۱۳ هزار و ۷۸۶ مجوز برای مسیرهای داخلی و ۵ هزار و ۸۰۵ مجوز برای مسیرهای بین‌المللی است.

یازرلو افزود: از تاریخ ۲۴ اسفندماه تا پنجم فروردین ماه در مجموع یک میلیون و ۵۳۱هزار و ۳۰۹ مسافر(اعزام و پذیرش) با۱۲ هزار و ۴۶۲ پرواز (نشست و برخاست) جابه جا شدند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، تصریح کرد: از مجموع مسافران جابه جا شده در بازه زمانی ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۱ تا پنجم فروردین ماه امسال یک میلیون و ۲۱۷هزار و ۳۱۸مسافر داخلی با انجام ۱۰ هزار و ۲۰۴ پرواز داخلی و ۳۱۳هزار و ۹۹۱مسافر بین المللی با انجام ۲ هزار و ۲۵۸ پرواز خارجی جابه جا شدند.

منبع: ایرنا

مطالعه کنید
ایران، بندر جدیدی در کناره دریای عمان می‌سازد
نظرات