شکسته بند پاسخ داد:

آینده بازار متشکل ارزی چه خواهد شد؟

آینده بازار متشکل ارزی چه خواهد شد؟
مدیرعامل بازار متشکل ارزی باتوجه به سوختن ساختمان این بازار گفت: در عرض حداکثر یک هفته دفتر کارمان را مجدداً تجهیز می‌کنیم و مشکلی در این خصوص نداریم.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمود شکسته‌بند در خصوص چگونگی فعالیت بازار متشکل ارزی بعد از آتش‌سوزی ساختمان این بازار گفت: در عرض حداکثر یک هفته دفتر کارمان را مجدداً تجهیز می‌کنیم و مشکلی در این خصوص نداریم.

مدیرعامل بازار متشکل ارزی رقم خسارت به تجهیزات ساختمان بازار را خیلی بالا اعلام نکرد و افزود: خسارت به لوازم دفتری وارد شده و سامانه‌ها و سرورهایمان در جای دیگری که امن است، نگه‌داری می‌شوند.

وی علت آتش‌سوزی را اتصال برق عنوان کرد و گفت: این علتی است که به تشخیص مأموران آتش‌نشانی رسیده است.

براساس این گزارش، ظهر ۲ روز قبل، طبقه پنجم ساختمان ۶طبقه شماره یک بانک مرکزی که به‌تازگی محل استقرار کارکنان بازار متشکل ارزی نیز شده است، آتش گرفت؛ جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی درخصوص این آتش‌سوزی گفته بود که آتش در طبقه‌ای رخ داده که پیش از این آمفی‌تئاتر بوده و در حال حاضر در دست تعمیر و تغییر کاربری بوده است.

ملکی گفته بود که بلافاصله مأموران آتش‌نشانی شهر تهران مشغول خاموش کردن آتش شدند و به کمک تعدادی از کارمندان و نگهبانان ساختمان شتافتند که پیش از رسیدن آتش‌نشانان کار اطفای حریق را آغاز کرده بودند.

منبع: تسنیم

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند