تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

اتفاق عجیب در پمپ‌بنزین‌ها / بدون پرداخت پول متواری نشوید!

اتفاق عجیب در پمپ‌بنزین‌ها / بدون پرداخت پول متواری نشوید!

چند روز پیش عکسی در فضای مجازی دست‌به‌دست شد که در آن یک بنر در کنار جایگاهی نصب شده بود. این بنر یک هشدار بود که اگر مشتریان پول بنزین خود را پس از سوخت‌گیری ندهند، جرم انجام داده‌اند و این عمل، پیگرد قانونی دارد اما چنین اتفاقی چقدر همه‌گیر است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، چند روز پیش عکسی در فضای مجازی دست‌به‌دست شد که در آن یک بنر در کنار جایگاهی نصب شده بود. این بنر یک هشدار بود که اگر مشتریان پول بنزین خود را پس از سوخت‌گیری، ندهند، جرم انجام داده‌اند و این عمل، پیگرد قانونی دارد.

همایون صالحی، رییس کانون صنفی جایگاه‌داران سوخت کشور با تایید این موضوع به تجارت‌نیوز می‌گوید: تقریبا اغلب جایگاه‌ها تجربه چنین اتفاقی را حداقل برای یک‌بار، دارند.

صالحی ادامه می‌دهد:‌ این اتفاق بسیار نادر است اما به هرحال اتفاق می‌افتد.

رییس کانون صنفی جایگاه‌داران سوخت کشور می‌افزاید:‌ دوربین‌ها شماره پلاک را هم یادداشت می‌کنند اما پیگیری هزینه‌بر و زمان‌بر است. به دلیل همین مشکلات هم بسیاری از جایگاه‌داران از شکایت خود صرف نظر می‌کنند.

او انگیزه این رانندگان را مشخص نمی‌داند و می‌گوید ممکن است این اتفاق حتی سهوی افتاده باشد.

صالحی در آخر خاطرنشان می‌کند: نمی‌توان گفت که چنین عملی همیشه تعمدی بوده است. گاهی هم رانندگان بعد از سوخت‌گیری فراموش می‌کنند پول بنزین را پرداخت کنند.

برای مطالعه بیشتر در همین باره، گزارش «خبر جدید از بنزین» را هم بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند