ارسال ۱۰۰ هزار قلم کالای ورزشی به مناطق محروم

ارسال ۱۰۰ هزار قلم کالای ورزشی به مناطق محروم

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) صبح امروز آیین ارسال ۱۰۰ هزار قلم کالای ورزشی برای مناطق محروم را در استادیوم شهید هرندی واقع در جنوب شهر تهران آغاز کرد.

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) که در ماه‌های اخیر تلاش و همت خود را در راستای کمک‌رسانی به مناطق محروم کشور چند برابر کرده، صبح امروز آیین ارسال ۱۰۰ هزار قلم کالای ورزشی برای مناطق محروم را در استادیوم شهید هرندی واقع در جنوب شهر تهران آغاز کرد که با حضور چشمگیر پیشکسوتان ورزشی کشور همراه بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در این‌باره اظهار داشت: خوشبختانه در سال جاری شاهد این مهم بوده‌ایم که علاوه بر اقدامات بزرگ ستاد اجرایی مانند رونمایی از ۴۱ هزار شغل مستقیم و ۸۰ هزار شغل غیر مستقیم در سال ۹۷، ستاد اجرایی در راستای مدرسه‌سازی، کمک به بیماران سرطانی و ساخت بیمارستان نیز گام‌های مثبتی برداشته است.

دکتر محمد مخبر تصریح کرد: از اواسط سال جاری شاهد پویش‌های مختلف بوده‌ایم که هرکدام از آنها با استقبال خوب مردم کشورمان روبرو بوده است.

وی افزود: به عنوان مثال اوایل مهرماه سال جاری حدود ۳۰۰ هزار بسته لوازم‌التحریر را به مناطق محروم اهدا و همچنین حدو ۳ هزار جهیزیه و ۳ هزار ویلچر نیز تا کنون از طرف ستاد اجرایی فرمان امام به این مناطق ارسال شده است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام اعلام کرد: امروز هم شاهد آغاز آیین ارسال ۱۰۰ هزار قلم کالا و تجهیزات ورزشی به مناطق محروم هستیم که این اقدام تحت عنوان پویش احسان صورت گرفته است. از همه ورزشکاران پیشکسوت و فعالان این حوزه برای پشتیبانی و استقبال از این اقدام خیرخواهانه ممنون هستم، چرا که با چنین حمایت‌هایی توانسته‌ایم از ۲۲ بهمن ماه سال جاری تاکنون این اقلام را برای ارسال به ۲هزار و ۵۰۰ نقطه مهیا کنیم.

وی خاطر نشان کرد: تاکنون دوازده و نیم میلیارد تومان برای تهیه این ۱۰۰ هزار قلم کالای ورزشی هزینه شده است، این پویش ادامه دارد چرا که ما به مردم قول داده‌ایم تا هر چقدر اعتبار در اختیارمان قرار بگیرد به این اقدام خداپسندانه ادامه دهیم، البته باید به این مهم نیز اشاره شود که بیش از ۹۰ درصد هزینه‌ها برای تهیه ۱۰۰ هزار کالای فعلی از سوی ستاد اجرایی تامین شده است.

در حاشیه این مراسم سالن اصلی استادیوم شهید هرندی میزبان برگزاری مسابقه نمادین فوتبال بین دو تیم خبرنگاران و یکی از مدارس مناطق جنوب تهران بود که مورد استقبال شهروندان این منطقه نیز قرار گرفت.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند