اکسکوینو

استقبال چشمگير از هفتمين دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوین

تجارت نیوز

هفتمين دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز (ريالی) بانک اقتصادنوین با استقبال چشمگير مشتريان نيک‌انديش همراه شده است.

هفتمين دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز (ريالی) بانک اقتصادنوین با استقبال چشمگير مشتريان نيک‌انديش همراه شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، در اين جشنواره که با هدف ترويج سنت پسنديده «قرض‌الحسنه» از 18 خرداد تا 18 مهرماه 1398 برگزار می‌شود به مناسبت هجدهمين سالگرد تاسيس بانک اقتصادنوين، جوايز ممتاز جشنواره 18 ماه متوالی به برندگان خوش‌اقبال تعلق خواهد گرفت.

بر اين اساس، علاوه بر ميلياردها ريال جوايز نقدی، به ‌قيد قرعه ماهانه و به مدت 18 ماه 50 ميليون ريال به يک نفر، 40 ميليون ريال به دو نفر، 30 ميليون ريال به سه نفر، 20 ميليون ريال به 12 نفر و 10 ميليون ريال به 18 نفر از سپرده‌گذاران نيک‌انديش بانک اقتصادنوين به‌عنوان جوايز ممتاز اهدا خواهد شد.

همچنين طبق برنامه‌ريزی از هر 10 نفر واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشی، يک نفر برنده جوايز ارزنده بانک اقتصادنوين خواهد بود.

حداقل موجودی براي شرکت در قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز (ريالی) بانک اقتصادنوين 500 هزار ريال است و به ازای هر 500 هزار ريال در هر روز يک امتياز برای صاحب حساب منظور می‌شود.

علاقه‌مندان به مشارکت در اين سنت پسنديده می‌توانند برای افتتاح حساب يا افزايش موجودی به شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مراجعه کنند. همچنين برای کسب اطلاعات بيشتر می‌توانند با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

گفتنی است منابع حاصل از سپرده‌گذاری مشتريان سخاوتمند بانک اقتصادنوين در حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، به‌ صورت کامل صرف اعطای تسهيلات قرض‌الحسنه به جوانان، مددجويان و ساير اقشار نيازمند جامعه می‌شود.

 

منبع: روابط عمومی بانک اقتصادنوین

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند