اکسکوینو
قالیباف:

سخنان رهبری مرزبندی بین مردم و آشوبگران را مشخص کرد

تجارت نیوز

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: فرمایشات روز گذشته مقام معظم رهبری در مراسم پایان دوره دانشجویان افسری بیاناتی بسیار روشنگرانه در این شرایط حساس و سخنانی بسیار حکیمانه و هوشمندانه و دقیق بود که یکبار دیگر مرزبندی میان مردم و آشوبگران را مشخص فرمودند.

به گزارش تجارت‌نیوز،  محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن خیرمقدم به رییس جمعور و همراهان ایشان که به منظور معرفی و دفاع از وزیر پیسنهادی کار در صحن علنی مجلس حضور یافته بیان کرد: فرمایشات روز گذشته مقام معظم رهبری در مراسم پایان دوره دانشجویان افسری بیاناتی بسیار روشنگرانه در این شرایط حساس و سخنانی بسیار حکیمانه و هوشمندانه و دقیق بود که یکبار دیگر مرزبندی میان مردم و آشوبگران را مشخص فرمودند.

به نقل از ایسنا، وی در ادامه اظهار کرد: وظایف همه ما به خصوص خواص جامعه مشخص شد و ایشان مسیر درست را برای همه علاقمندان ایران اسلامی و انقلاب اسلامی مشخص کردند و تکلیف همه ما مشخص است.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امیدوارم که ان شاءالله همه ما بتوانیم به سمت ایرانی قوی برای پیاده‌سازی همین رهنمودهای حضرت آقا و ایستادن در مقابل دشمنانی که در مقابل انقلاب اسلامی و ایران عزیز ما سینه سپر کرده اند بایستیم و مانند گذشته نقشه دشمنان را نقش بر آب کنیم.

قالیباف همچنین ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت یازدهمین اختر تابناک امامت و ولایت، پیشاپیش آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) را به آحاد مسلمین و شیعیان آن حضرت و به عموم عدالت جویان و حقیقت طلبان سراسر جهان تبریک و تهنیت گفت.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند