کد خبر: 137204

اعلام روزهای تعطیلی سینماها و تئاترها

سینماها و تئاترها همزمان با تعطیلی‌های نیمه خرداد ماه مانند هر سال چند روزی را تعطیل خواهند بود.

سرویس جامعه -

به گزارش تجارت‌نیوز، طبق اعلام غلامرضا فرجی -سخنگوی شورای صنفی نمایش- سینماهای کشور روز یکشنبه ۱۴ خرداد ماه به مناسبت ارتحال امام خمینی (ره) به طور کامل تعطیل خواهند بود و روز دوشنبه هم همزمان با قیام ۱۵ خرداد سینماها تا ساعت ۱۸ تعطیل و پس از آن فعال خواهند بود.

همچنین طبق گزارش رسیده از اداره کل هنرهای نمایشی شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش در اطلاعیه‌ای، از سالن‌های تئاتر خواست تا در روزهای ۱۳، ۱۴ و ۱۵ خردادماه و به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و یوم‌الله پانزده خرداد، اجرای عمومی نداشته باشند.

این شورا اعلام کرد: اجرای عمومی تئاتر روز شنبه ۱۳، یکشنبه ۱۴ و روز دوشنبه ۱۵ خرداد که همزمان با رحلت حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی و سالگرد قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ و وفات حضرت خدیجه (س) است، مطابق تقویم برای تئاتر نیز تعطیل خواهد بود.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.