خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!

امروز آخرین مهلت واریز وجه برای متقاضیان مسکن ملی

10846475 783

امروز ۳۰ آذرماه آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه ۴۰ میلیون تومان است و معاون وزیر راه از حذف متقاضیان بدحساب این طرح خبر داده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز 30 آذرماه 99 آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه حدود 40 میلیون تومانی است. در صورتی که متقاضیان مذکور وجه اولیه را واریز نکنند از سامانه طرح ملی مسکن حذف شده و متقاضیان واجد شرایط رزرو جایگزین آنها خواهند شد.

چهارشنبه گذشته معاون وزیر راه با اشاره به فرصت 5 روزه متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه گفته بود: متقاضیان انصرافی برای برداشت مبالغ واریزی به بانک مراجعه کنند.

محمود محمودزاده افزود: وزارت راه و شهرسازی تمرکز ویژه‌ای روی تعیین تکلیف متقاضیان طرح ملی مسکن دارد؛ در این راستا آن دسته از متقاضیان که به هر دلیلی نتوانسته اند آورده اولیه خود را واریز کنند تا پایان ماه جاری فرصت دارند نسبت به واریز مبلغ مذکور اقدام کنند.

وی ادامه داد: در غیر اینصورت این متقاضیان از پروژه‌های طرح ملی مسکن حذف و متقاضیان جدید جایگزین آنها می شوند. متقاضیانی که به هر دلیل پیامک واریز وجه را دریافت نکرده‌اند تا یکشنبه آینده برای این کار مهلت دارند.

معاون وزیر مسکن و ساختمان با یادآوری این که مبلغ واریز اولیه حدود 40 میلیون تومان است، گفت: متقاضیان طرح ملی مسکن انصرافی هم پس از فرصت 5 روزه می‌توانند به بانک مراجعه کرده و مبالغ واریزی خود را کمتر از 40 میلیون تومان برداشت کنند.

محمودزاده با تاکید بر این که طرح ملی مسکن برای متقاضیان موثر ساخته می شود، اظهار کرد: پروژه‌های این طرح بر اساس زمانبندی در حال ساخت است و با وجود محدودیت‌های ناشی از فصل سرد و شیوع ویروس کرونا، حداکثر توان برای ساخت و تکمیل این واحدها به کار گرفته شده است.

نظرات