امکان ویرایش اطلاعات در سامانه رفاهی فعلا وجود ندارد

مدیر بانک اطلاعات سازمان هدفمندی در پاسخ به پرسش آن دسته از هموطنانی که به علت اشتباه در ثبت اطلاعات خانوارشان، درخواست ویرایش اطلاعات را دارند، اعلام کرد که فعلا امکان هیچگونه ویرایش و اصلاح اطلاعات اشتباه ثبت شده در سامانه refahi.ir وجود ندارد. نرگس نجفی افزود: البته بررسی های انجام شده حاکی از آن

مدیر بانک اطلاعات سازمان هدفمندی در پاسخ به پرسش آن دسته از هموطنانی که به علت اشتباه در ثبت اطلاعات خانوارشان، درخواست ویرایش اطلاعات را دارند، اعلام کرد که فعلا امکان هیچگونه ویرایش و اصلاح اطلاعات اشتباه ثبت شده در سامانه refahi.ir وجود ندارد.

نرگس نجفی افزود: البته بررسی های انجام شده حاکی از آن است که اشتباهات بسیار اندک است اما جای هیچگونه نگرانی در این خصوص وجود ندارد و هرگونه تصمیم گیری در این زمینه متعاقبا از طریق رسانه های رسمی اعلان عمومی خواهد شد.

این در حالی است که ثبت نام متقاضیان جامانده از دریافت یارانه نقدی از ساعت 2 بامداد شنبه آغاز شد و برهمین اساس سرپرستان خانوار و متقاضی دریافت یارانه نقدی که تاکنون نتوانستند ثبت نام خود را در سامانه رفاهی انجام دهند می توانند برای ثبت نام اقدام کنند. علاقه مندان به انصراف از دریافت یارانه نیز می توانند از این ساعت انصراف خود را اعلام نمایند.

این گروه از سرپرستان خانوار تا ساعت 2 بامداد روز شنبه فرصت دارند با مراجعه به سامانه refahi.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 

براساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها متقاضیانی که به اینترنت دسترسی ندارند با همراه داشتن کد ملی خود و اعضای خانوار، شماره حساب و کدپستی می توانند به دفاتر پیشخوان دولت، دفاتر پست، پلیس +10، شعب بانک ملی، شعب بانک رفاه کارگران، مراکز و دفاتر کمیته امداد، سازمان بهزیستی و دفاتر فناوری اطلاعات روستایی مراجعه و ثبت نام کنند. 

تاکنون ثبت نام از متقاضیان یارانه که رقم سمت راست کد ملی آنها صفر، یک، دو، سه، چهار، پنج، شش، هفت، هشت و 9 بوده انجام شده و قرار است در دو روز 30 و 31 فروردین ماه جامانده ها نیز ثبت نام کنند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند