کد خبر: 133168

بازار بورس منفی شد

امروز بعد از نوسانات فراوان در چند هفته گذشته، بلاخره شاخص‌‌ کل بورس اوراق بهادار سقوطی ۶۳ درصدی داشت.

سرویس بازار -

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، در جریان معاملات امروز، یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۶ بازار بورس و اوراق بهادار تهران، بیشترین ارزش معامله به نماد اول خساپا با قیمت پایانی یک هزار و ۳۰۹ و با درصد تغییرات منفی ۰٫۳۸ توانست به ارزش ۱۲۹ میلیون و ۷۷۷ هزار ریال برسد. نماد دوم، مبین با قیمت پایانی چهار هزار و ۳۸۷ و درصد تغییرات ۰٫۳۷ نیز توانست به ارزش ۸۰ میلیون و ۳۶۰ هزار ریال برسد و نماد سوم ثاژن به قیمت پایانی سه هزار و ۳۵۸ با درصد تغییرات ۰٫۰۹ به ارزش ۴۸ میلیون و ۳۴۰ هزار ریال رسید.

بیشترین حجم معامله

نمادهایی که روی آنها بیشترین حجم معامله انجام شد، در نماد اول خساپا با ارزش ۱۲۹ میلیون و ۷۷۷ هزار ریال، نماد دوم خپارس به ارزش ۲۶ میلیون و ۶۷۳ هزار ریال و در نهایت نماد سوم شپلی با ارزش ۱۳ میلیون و ۴۰۲ هزار ریال بود.

 

بیشترین تعداد معامله

نماد اول خساپا با چهار هزار و ۴۸۷ بار معامله، نماد دوم خسپارس با یک هزار و ۵۴۹ بار معامله و کماسه با یک هزار و ۵۰۸ بار معامله، نمادهایی بودند که امروز بیشترین تعداد معامله را داشتند.

 

بیشترین افزایش قیمت

در گروه نمادهایی که بیشترین کاهش قیمت را داشتند، فولاژح با کاهش ۹٫۶۵ درصدی در قیمت پایانی ۸۶۱ ریال در نماد اول قرار گرفت، نماد دوم وبشهرح با ۶٫۹۱ درصد کاهش در قیمت پایانی ۷۰۱ ریال قرار گرفت و نماد سوم خاذینح با ۵٫۹ درصد کاهش در قیمت پایانی ۳۰۳ ریال قرار گرفت.

 

شاخص‌ کل

امروز حجم مبادلات صورت گرفته ۹۷۴ میلیون سهم به ارزش دو میلیون و ۴۰۱ هزار و ۶۷۸ ریال در ۴۹ هزار بار معامله بود و ارزش نهایی بازار اوراق بهادار امروز به سه میلیون و ۳۱۹ هزار و ۳۱۷ میلیارد ریال رسید.

همچنین شاخص آزاد شناور با ۰٫۲۹ درصد کاهش در ۸۷ هزار و ۵۱۸ واحد، شاخص قیمت وزن با ۰٫۷۸ درصد کاهش در ۱۳ هزار و ۷۲۱ واحد و شاخص کل هم‌وزن با ۰٫۷۸ درصد کاهش در ۱۷ هزار و ۴۹۳ واحد قرار گرفتند.

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.14)
1331.7
1.83
مثقال طلا (%0)
608100
0
سکه امامی (%0)
1502500
0
دلار (%0)
4434
0
یورو (%0)
5572
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.