با دسرهای فوری کوپا در میهمانی خود غوغا کنید!

با دسرهای فوری کوپا در میهمانی خود غوغا کنید!

تهیه دسر از نظر اکثر افراد کاری حرفه‌ای به نظر می‌رسد و اگر در میهمانی دسری بخورید که خوشمزه شده حتی از غذای اصلی نیز بیشتر از آن تعریف و تمجید خواهید کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، خیلی از ما برای آماده‌سازی دسر به کتاب‌های آشپزی یا اینترنت رجوع می‌کنیم که سرشار از دستورات دسرهای گوناگون مانند پودینگ، موس، تیرامیسو، پاناکوتا و … است؛ اما وقتی به مواد اولیه‌ای برمیخوریم که در فروشگاه‌هایی که از آنها خرید می‌کنیم به سادگی یافت نمی‌شود از درست کردن آن پشیمان می‌شویم. برای همین تصمیم گرفتیم دسری به شما معرفی کنیم که در عین خوشمزگی، درست کردنش هم کار راحتی باشد!

نام این محصول پودینگ فوری کوپا است: دسری بسیار خوشمزه در عین سادگی! برای تهیه‌اش فقط به یک بسته پودینگ فوری و دو لیوان شیر سرد نیاز دارید.

بله درست متوجه شدید حتی نیازی به گرم کردن شیر هم نیست! فقط با ترکیب پودر پودینگ و شیر سرد و یک دقیقه همزدن، دسر خوش طعم و بی‌نظیر خواهید داشت. نه لازم است پخت و پز کنید و نه احتیاج است صبر کنید تا دسر درون یخچال خودش را بگیرد.

بدین ترتیب میتوانید در میهمانی‌هایتان بدون اینکه مهارت خاصی داشته باشید و زمان زیادی بگذارید در عرض یک دقیقه دسری خوشمزه آماده کنید که همه از خوردنش لذت ببرند. البته در صورتی که از آن آشپزهای کار درست باشید هم می‌توانید با ترکیب این دسر و مواد دیگر مانند بیسکویت، میوه، کیک و … غوغا کنید! در ضمن کودکانی که علاقه چندانی به طعم شیر ندارند نیز با مصرف این محصول مقداری از شیر مورد نیاز بدنشان را از این طریق دریافت می‌کنند.

شما می توانید پودینگ های کوپا را در 5 طعم مختلف شکلاتی، موزی، وانیلی، قهوه و توت فرنگی از فروشگاههای آنلاین مثل شهروند و یا سوپر مارکت ها و فروشگاههای زنجیره ای سراسر کشور خریداری کنید. برای آشنایی بیشتر با محصولات متنوع و خوشمزه کوپا به وبسایت این برند (http://mycopa.ir/ ) سر بزنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند