فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۲۵۶۹۱

خبری مهم برای دارندگان ریپل / بازدهی هفتگی XRP چقدر شد؟

خبری مهم برای دارندگان ریپل / بازدهی هفتگی XRP چقدر شد؟

بر اساس آمار سنتیمنت قیمت ریپل پس از تازه‌ترین رشد شبکه خود با رشد فضایی ۵۰ درصدی مواجه شد. بر اساس آمار صرافی بایننس، امروز XRP با ثبت ششمین روز متوالی سبز خود حالا به محدوده ۸۶ سنتی رسیده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، بر اساس آمار سنتیمنت قیمت ریپل پس از تازه‌ترین رشد شبکه خود با رشد فضایی ۵۰ درصدی مواجه شد. بر اساس آمار صرافی بایننس، امروز XRP با ثبت ششمین روز متوالی سبز خود حالا به محدوده ۸۶ سنتی رسیده است. این در حالی است که در معاملات امروز این ارز دیجیتال، کانال ۹۰ سنتی هم لمس شده بود.

بر اساس آمار زنجیره‌ای شرکت سنتیمنت، تعداد آدرس‌های فعال روزانه XRP در ماه‌های اخیر روند صعودی ثابتی داشته است. در قیمت‌های فعلی، تعداد آدرس‌های فعال تقریبا هم‌اندازه آدرس‌هایی است که در اوج قیمتی این ارز دیجیتال در ماه نوامبر وجود داشت.

مشاهده تعداد آدرسهای فعال روزانه (DAA) یک تکنیک خود برای ردیابی فعالیت شبکه در طول زمان است. چرا که هر چقدر این آدرس‌های بیشتر باشد استفاده از بلاکچین بیشتر است. در نتیجه DAA گاهی اوقات به عنوان یک شاخص برای تغییرات قیمتی به حساب می‌آید. تقاضا برای دسترسی شبکه ممکن است، تقاضا برای این توکن بومی را زیاد کند.

با توجه به پرونده دادگاه، قاضی آنالیزا تورس به ریپل اجازه داده تا به یادداشت قانونی کمیسیون SEC در حمایت از دفاع از اطلاعیه عادلانه «موشن تو استرایک» پاسخ دهد. جان دیتون، وکیل دارندگان XRP اعلام کرد که تقریبا اثبات هرگونه رابطه واقعی میان قیمت XRP و اطلاعیه‌های عمومی ریپل غیرممکن است.

در معاملات امروز بازار ارزهای دیجیتال ریپل با رشدی نزدیک ۱۳ درصد نسبت به روز گذشته و حجم معاملات ۶٫۲ میلیارد دلاری در قیمت ۸۶ سنتی قرار گرفته است. ارزش بازار ریپل امروز به بیش از ۴۱ میلیارد دلار رسیده است.

مهمترین اخبار بازار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.