کد مطلب: ۵۵۸۷۳۰

رئیسی با نامزدهای انتخابات دیدار کرد

رئیسی با نامزدهای انتخابات دیدار کرد

نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با حضور در دفتر سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور منتخب با وی دیدار و درباره وضعیت کشور و راه‌‌حل‌های مشکلات، با او هم‌اندیشی و تبادل نظر کردند.

به گزار تجارت‌نیوز ، شش نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ساعتی پیش با حضور در دفتر سید ابراهیم رئیسی با وی دیدار کردند.

در این دیدار صمیمانه که به دعوت رئیس‌جمهور منتخب برگزار شد، نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری درباره وضعیت کشور و راه‌های حل مشکلات موجود با وی هم‌اندیشی و تبادل نظر کردند.

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن مهر علیزاده، علیرضا زاکانی، عبدالناصر همتی، سعید جلیلی و محسن رضایی کاندیداهایی بودند که در رقابت‌های انتخاباتی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری حضور داشتند و امروز با پایان یافتن رقابت‌ها، برای تبریک به رئیس‌جمهور منتخب و اعلام همکاری با دولت آینده، با وی ملاقات کردند.

رئیسی هم در پایان، دیدار ۲ ساعته خود با نامزدهای انتخابات را جلسه‌ای بسیار خوب توصیف کرد و گفت: دوستان در این جلسه دیدگاه‌ها و نظرات خود را مطرح و اولویت‌هایی که فکر می‌کنند دولت آینده باید در این یک ماه پیگیری کند، بیان کردند.

وی افزود: در این جلسه راهکارهای مختلف برای حل مسائل کشور که وبخشی از آنها در مناظرات انتخاباتی نیز مطرح شد، مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مسلماً همه دوستان دغدغه کشور، انقلاب، رفع مشکلات و گره‌گشایی از زندگی مردم را دارند که این خیلی مهم است.

رئیس‌جمهور منتخب با ابراز امیدواری نسبت به تداوم این نوع جلسات تاکید کرد: دوره رقابت‌های انتخاباتی پایان پذیرفته و اکنون دوره رفاقت، همدلی، همراهی و همکاری برای رفع مشکلات مردم است که یک دغدغه همگانی است.

رئیسی خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله همدلی و هم‌اندیشی‌ها منحصر به این جلسه نبوده و این روش ادامه می‌یابد و مردم هم باید احساسشان این باشد که همه نگاه های سیاسی و دیدگاه ها منتهی به رفع مشکلات و گره‌ها از زندگی آنها خواهد بود.

در پایان این نشست کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم، با رییس جمهور منتخب عکس یادگاری گرفتند.

168922695

منبع عکس: ایرنا

photo 2021 06 30 13 45 24

منبع: ایرنا

آخرین اخبار انتخابات را در صفحه اختصاصی انتخابات ۱۴۰۰ پیگیری کنید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

  • ناشناس

    همشون دست تو ی کاسه

    • ناشناس

      پیشنهاد می کنم از خواب بیدار شو خورشید خیلی وقته طلوع کرده