کد مطلب: ۸۸۲۹۶۶

عرضه ۱۰.۳ هزار تن متانول در بورس انرژی

عرضه ۱۰.۳ هزار تن متانول در بورس انرژی

بورس انرژی ایران امروز دوشنبه یکم آبان ۱‍۴۰۲ میزبان عرضه نزدیک به ۱۷.۴ هزار تن فرآورده هیدروکربوری خواهد بود که ۱۰.۳ هزار تن از این عرضه‌ها را فرآورده «متانول» تشکیل می‌دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، در روز جاری شرکت‌های پتروشیمی زاگرس، متانول کاوه، پتروشیمی شيراز و پتروشیمی فن‌آوران به‌ترتیب دو هزار و ۶۰۰ تن، یک‌هزار و ۸۰۰ تن، یک‌هزار و ۷۰۰ تن و یک‌هزار و ۲۰۰ تن «متانول» در رینگ داخلی عرضه می‌کنند. هر کدام از شرکت‌های پتروشیمی مرجان، پتروشیمی بوشهر و شرکت کیمیای پارس خاورمیانه نیز در این روز یک‌هزار تن «متانول» برای عرضه در رینگ داخلی بورس انرژی دارند.

در روز کنونی چهار هزار تن «گاز مایع» پالایش نفت تهران و یک‌هزار و ۵۰۰ تن «MTBE » شرکت پتروشیمی شیمی‌بافت نیز در رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران عرضه می‌شود.

در رینگ داخلی بورس انرژی نیز علاوه بر «متانول»، ۸۰۰ تن «روغن سنگین قطرانی» پالایش قطران ذغالسنگ، ۵۰۰ تن «MTBE» پتروشیمی شیمی‌بافت و ۴۰ تن «میعانات گازی» پتروشیمی رازی عرضه خواهد شد.

پتروشیمی تبریز نیز در روز جاری ۲۵۲ تن فرآورده هیدروکربوری شامل ۱۵۰ تن «برش سنگین»، ۶۰ تن «پنتان» و ۴۲ تن «نیتروژن مایع» در رینگ داخلی بورس انرژی عرضه می‌کند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر