خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۴۱۲۹

بمباران مجدد تل‌آویو گواه شکست دشمن است

بمباران مجدد تل‌آویو گواه شکست دشمن است

رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: کشورهای عربی در زمینه حمایت از مردم فلسطین و مجاهدان آن اقدامی انجام نداده‌اند و این رسوایی، ننگ است.

به گزارش تجارت‌نیوز، عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن فلسطین را اولین سنگر مبارزه در برابر دشمن صهیونیست دانست و گفت: نبردی که ملت فلسطین با آن روبرو است، نبرد همه امت است.

الحوثی گفت: دشمن صهیونیستی به تجاوزات ددمنشانه خود علیه مردم فلسطین در غزه برای ۲۳۷امین روز مقابل دیدگان کشورهای جهان ادامه می‌دهد. تمام جهانیان شاهد جنایت هولناک عمدی بودند که در آن، دشمن صهیونیستی آوارگان غیرنظامی را در رفح هدف قرار داد.

رهبر انصارالله یمن عنوان داشت: منطقه‌ای که در رفح هدف قرار گرفت، دشمن آن را یک منطقه امن اعلام کرده بود و در این حمله، آوارگان زمانی که خواب بودند با ۷ بمب آمریکایی هدف قرار گرفتند. بیشتر قربانیان آواره از کودکان و زنان بودند که با آتش آن بمب‌ها، جسدهایشان سوخته و تکه تکه شده بود و سرهایشان از بدن‌هایشان جدا شده بود. این جنایات که با حمایت آمریکا و انگلیس صورت می‌گیرد، تهدیدی علیه بشریت و نشان دهنده خوی تجاوزگری‌شان است.

رهبر جنبش انصارالله یمن گفت به اسارت درآمدن نظامیان صهیونیست در عملیات جدید گروه‌های مقاومت فلسطین و بمباران مجدد تل آویو با موشک، گواه شکست دشمن در برابر مقاومت است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن صهیونیستی در یکی از روزهای این هفته به ۱۴ گروه آتش‌نشانی برای اطفای حریق در الجلیل علیا نیاز داشت.

منبع : اقتصادآنلاین

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.