فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۱۸۶۶۸

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بیت‌کوین منتظر سیگنال / خبرهای مهم برای اتریوم و شیبا!

بیت‌کوین منتظر سیگنال / خبرهای مهم برای اتریوم و شیبا!

روند رنج بیت‌کوین ادامه دارد و این ارز بعد از ناتوانی تثبیت قیمت بالای ۴۳ هزار دلار، ریزش کرد و حالا در محدوده ۴۱ هزار و ۵۰۰ دلار معامله می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز ، روند رنج بیت‌کوین ادامه دارد و این ارز بعد از ناتوانی تثبیت قیمت بالای ۴۳ هزار دلار، ریزش کرد و حالا در محدوده ۴۱ هزار و ۵۰۰ دلار معامله می‌شود.

شرکت اپرا یک نسخه مرورگر جدید با محوریت وب۳ ساخته است. مرورگر بتا یک کیف‌پول داخلی اما غیرقانونی به کاربران ویندوز، مک و اندروید ارائه می‌دهد.

تحلیلگران جی‌پی‌مورگان فاش کردند که اتریوم به زودی رتبه دومین ارز برتر را از دست می‌دهد. نیکولاوس پانی‌گیرتزوگلو عقیده دارد اتریوم در حال از دست دادن ارزش بازار به رقبایی مانند سولانا است.

سومین کیف پول بزرگ اتریوم با دارایی خالص یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار در حال خرید دو ارز دیجیتال سندباکس و مانا است.

داده‌های کوین‌مارکت‌کپ نشان می‌دهد که ارز دیجیتال شیبا در حال از دست دادن ارزش بازار است. ارزش بازار این ارز ۱۵ میلیارد دلار را هم از دست داد.

ماکروسافت، غول فناوری اعلام کرد که شرکت بازی activision blizzard را به قیمت ۶۹ میلیارد دلار خریداری کرده است. این خرید نجومی به ماکروسافت اجازه می‌دهد که از تحقیقات در بازی‌های ویدیویی در حوزه متاورس استفاده کند.

تکنیکال

دو خط واگرایی و همگرایی اندیکاتور مکدی در نمودار روزانه روی هم مماس شدند و اگر خط آبی خط قرمز را از بالا قطع کند احتمال ریزش بیشتر بیت‌کوین وجود دارد.

شاخص مقاومت نسبی در نمودار روزانه روی عدد ۳۴ قرار و روندی نزولی دارد. MFI هم وری عدد ۲۶ قرار دارد.

قیمت بیت‌کوین به زیر ۴۳ هزار دلار (میانگین ۴ ساعته) ریزش کرده است.

روند بیت‌کوین نزولی شده و مقاومت ۴۲ هزار و ۵۰۰ را هم از دست داده است.

اولین حمایت معتبر یبت‌کوین در نمودار یک روزه محدوده ۴۰ هزار دلار است و اگر بیت‌کوین این محدوده را از دست دهد ریزش ادامه‌دار خواهد بود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.